Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
7.11. 19:00
AN058
V. Bystřice - Přerov
20 : 23
3.11. 11:00
AN057
Maloměřice - Zlín
18 : 28
2.9. 15:00
AN018
D. Cerekev - V. Meziříčí
26 : 24
Český pohár žen
19.9. 17:00
APR023
Olomouc - Zlín
19 : 37
1.liga žen
21.4. 15:00
AR120
H.Brod - HC Plzeň
19 : 30
16.3. 09:00
AR097
Zlín B - Otrokovice
23 : 30
3.3. 13:40
AR087
Poruba B - HC Plzeň
24 : 25
9.2. 17:00
AR068
H.Brod - Kunovice
14 : 29
24.11. 15:00
AR057
Kunovice - Zlín B
28 : 23
15.9. 15:00
AR002
Kunovice - H.Brod
37 : 17
2.liga žen M
13.10. 17:00
AT011
Bohunice - Karviná
20 : 21
1.liga starších dorostenek
21.4. 13:00
AU120
H.Brod - HC Plzeň
25 : 28
3.3. 11:50
AU087
Poruba - HC Plzeň
21 : 27
2.liga starších dorostenek M
3.3. 10:00
AW038
Sokol Poruba B - Tatran Bohunice
20 : 27
13.10. 13:00
AW011
Tatran Bohunice - HK Veselí n.M.
20 : 21
1.liga mladších dorostenek M
16.3. 11:00
AY097
Zlín - Pardubice
34 : 17
13.10. 15:00
AY023
Bohunice - Karviná
23 : 25
Jihomoravská liga mužů
28.4. 18:00
LA114
SK Kuřim B - Juliánov
14 : 20
1.12. 17:30
LA035
SK Kuřim B - Brno IV
34 : 19
Jihomoravská liga st. žáků
28.4. 12:00
LF114
SK Kuřim - Juliánov
22 : 26
Jihomoravská liga st. žákyň
13.10. 11:30
LG011
Bohunice - Veselí n.M.
16 : 23
Jihomoravská liga ml. žáků
24.3. 09:00
LH092
Hustopeče - Juliánov
17 : 18
Jihomoravská liga ml. žákyň
13.10. 10:00
LJ011
Bohunice - Veselí n.M.
18 : 3
Liga Olomouckého kraje - muži
4.11. 10:30
OA032
Uničov B - Kostelec B
26 : 22
7.10. 14:00
OA015
SK Velká Bystřice B - Droždín
25 : 26
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
4.11. 09:00
OD038
Házená Uničov - Kostelec na Hané
13 : 18
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
4.11. 12:30
OB020
Uničov - Velká Bystřice B
22 : 14
Zlínská liga - muži
12.5. 12:30
ZA061
Bystřice p.H. "B" - Val.Meziříčí
37 : 32
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
12.5. 14:00
ZDJ028
Bystřice p.H. - U.Hradiště
8 : 14
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.