Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Pavel Friedel
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
12.5. 17:00
AF121
Ostrava - Zubří B
31 : 34
4.5. 10:30
AF117
Trnávka - MHK Karviná
21 : 30
10.3. 17:00
AF081
Ostrava - Hranice B
36 : 43
2.3. 14:00
AF077
Trnávka - Ostrava
30 : 23
28.10. 14:30
AF034
Vsetín - Uničov A
32 : 19
30.9. 17:00
AF007
Zubří B - MHK Karviná
26 : 26
22.9. 17:30
AF001
Vsetín - Zubří B
23 : 24
1.liga starších dorostenců
12.5. 15:00
AG121
Ostrava - Zubří
29 : 27
10.3. 15:00
AG081
Ostrava - Kopřivnice
31 : 48
17.11. 15:00
AG047
Frýdek-Místek - HK Lovosice
28 : 34
6.10. 16:00
AG015
Kopřivnice - Ostrava
43 : 24
30.9. 15:00
AG007
Zubří - Zlín
27 : 25
2.liga starších dorostenců M
28.10. 16:30
AI034
Vsetín - Přerov
30 : 38
22.9. 15:30
AI001
Vsetín - HK Ivančice
20 : 33
1.liga mladších dorostenců
12.5. 13:00
AJ121
Ostrava - Zubří
24 : 34
10.3. 13:00
AJ081
Ostrava - Kopřivnice
33 : 29
17.11. 13:00
AJ047
Frýdek-Místek - HK Lovosice
32 : 23
6.10. 14:00
AJ015
Kopřivnice - Ostrava
28 : 38
30.9. 13:00
AJ007
Zubří - KP Brno
43 : 26
2.liga žen M
28.4. 16:00
AT056
Karviná - Bohunice
20 : 26
4.11. 10:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
27 : 25
2.liga starších dorostenek M
17.3. 15:45
AW045
TJ Nový Jičín - Tatran Bohunice
12 : 34
24.2. 15:45
AW035
TJ Nový Jičín - Sokol Poruba B
4 : 14
1.liga mladších dorostenek M
28.4. 14:00
AY089
Karviná - Bohunice
21 : 30
9.2. 11:00
AY102
Karviná - V. Meziříčí
23 : 29
4.11. 12:30
AY037
Karviná - Pardubice
27 : 24
Žákovská liga starších žaček
2.6. 13:30
AZ201
Poruba - Slavia
11 : 12
2.6. 10:30
AZ198
Poruba - Zlín "B"
20 : 16
1.6. 15:45
AZ194
Zlín "A" - Slavia
18 : 11
1.6. 11:45
AZ190
Slavia - Zlín "B"
23 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.