Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Pavel Friedel
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.6. 08:30
AZ187
Slavia - Zora Olomouc
15 : 10
5.5. 15:25
AZ186
Hlučín - Poruba
10 : 16
5.5. 13:10
AZ184
Poruba - Slavia
14 : 15
5.5. 10:55
AZ182
Zlín "B" - Poruba
11 : 14
23.3. 17:20
AZ139
Slavia - Hlučín
9 : 15
23.3. 14:40
AZ135
Zlín "A" - Žirovnice
21 : 5
23.3. 12:40
AZ132
Zlín "B" - Slavia
13 : 15
23.3. 10:40
AZ129
Zlín "A" - Slavia
16 : 9
23.3. 08:40
AZ126
Zlín "B" - Zlín "A"
7 : 21
19.1. 16:40
AZ059
SKH Velká n.V. - Astra
13 : 11
19.1. 14:40
AZ056
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
11 : 12
19.1. 12:40
AZ053
SKH Velká n.V. - Háje
11 : 15
19.1. 10:40
AZ050
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
6 : 20
19.1. 08:40
AZ047
SKH Velká n.V. - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
Moravskoslezská liga muži
13.4. 11:00
NA050
Hlučín - Nový Jičín
43 : 21
13.4. 11:00
NA050
Hlučín - Nový Jičín
43 : 21
21.10. 14:00
NA031
Suchdol n/O - Trnávka
31 : 19
13.10. 10:30
NA028
Klimkovice - Hlučín
21 : 26
15.9. 18:00
NA7
Paskov - Nový Jičín
30 : 24
9.9. 14:00
NA4
Suchdol n/O - Paskov
22 : 22
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
8.11. 17:00
NC030
Ostrava - Klimkovice
44 : 15
3.11. 12:30
NC026
Karviná A - Klimkovice
50 : 5
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
8.11. 16:00
NE030
Ostrava - Klimkovice
30 : 19
3.11. 11:30
NE026
Karviná A - Klimkovice
37 : 11
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
12.4. 17:00
NF036
Krmelín - Sokol Hrabůvka
17 : 17
3.11. 10:00
NF026
Karviná B - Sokol Hrabůvka
12 : 11
Moravskoslezská liga ženy
4.5. 16:00
NI022
Suchdol n/O - Paskov
8 : 14
4.5. 16:00
NI019
Suchdol n/O - Ostrava
10 : 17
16.9. 10:00
NI001
Ostrava - Paskov
19 : 22
Moravskoslezská liga starší žačky
18.11. 15:40
NJ099
Hlučín - Třinec
27 : 3
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.