Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
Rozpis soutěže
1.liga ženy -baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Radek Mohyla
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
5.5. 10:30
AB120
Bystřice p.H. - Olomouc
33 : 18
27.4. 17:00
AB113
Litovel - Loko Louny
40 : 24
23.3. 14:30
AB092
Karviná B - Ústí n.L.
22 : 20
17.3. 15:00
AB086
Zlín - Jičín "B"
32 : 21
9.12. 17:00
AB065
Olomouc - Karviná B
32 : 22
18.11. 10:30
AB044
Bystřice p.H. - Jičín "B"
23 : 18
28.10. 14:00
AB032
Olomouc - Náchod
30 : 33
14.10. 17:00
AB024
Karviná B - Loko Louny
27 : 24
30.9. 15:00
AB010
Olomouc - Ústí n.L.
30 : 24
2.liga mužů SM
19.5. 17:00
AF127
Zubří B - Uničov A
35 : 24
21.4. 17:00
AF103
Zubří B - Hranice B
29 : 28
1.liga starších dorostenců
19.5. 13:00
AG127
Zubří - HK Lovosice
38 : 19
8.5. 15:00
AG131
Karviná - Dukla
31 : 21
24.4. 19:00
AG103
Zubří - Kopřivnice
30 : 33
23.3. 12:30
AG092
Karviná - Kopřivnice
23 : 26
17.3. 13:00
AG086
Zlín - Jičín
23 : 26
14.10. 13:00
AG024
Karviná - Frýdek-Místek
36 : 26
2.liga starších dorostenců M
9.12. 15:00
AI065
Olomouc - Prostějov
31 : 32
28.10. 16:00
AI032
Olomouc - V. Bystřice
44 : 39
29.9. 17:00
AI010
Olomouc - Hranice
24 : 35
1.liga mladších dorostenců
19.5. 15:00
AJ127
Zubří - HK Lovosice
28 : 25
8.5. 13:00
AJ131
Karviná - Dukla
32 : 36
24.4. 17:00
AJ103
Zubří - Kopřivnice
34 : 23
14.10. 15:00
AJ024
Karviná - Frýdek-Místek
31 : 28
2.liga mladších dorostenců M
27.4. 15:00
AL113
Litovel - Rožnov p.R.
32 : 31
Žákovská liga starších žáků
2.6. 13:30
AO201
N. Veselí A - Karviná A
17 : 21
2.6. 09:30
AO197
Karviná A - Ostrava
18 : 19
1.6. 14:45
AO193
F.-Místek A - HK B Most
16 : 11
1.6. 11:45
AO190
Karviná A - F.-Místek A
30 : 21
1.6. 08:30
AO187
Karviná A - HK B Most
22 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga ženy -baráž - výsledky
video
online
HC Plzeň - Zlín
24 : 25
video
online
Zlín - HC Plzeň
27 : 19
Tabulka střelců
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
14
Denisa Kamenářová
HC Zlín
13
Lenka Hradilová
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
4
Denisa Kamenářová
HC Zlín
3
Andrea Vlachová
HC Plzeň
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Helena Brandová
HC Zlín
6
Dana Němcová
HC Plzeň
4
Barbora Zunová
HC Plzeň
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.