Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
19.5. 11:00
AE127
Ivančice - Sokolnice
30 : 24
11.5. 17:00
AE125
Brno B - V. Meziříčí
32 : 26
5.5. 10:30
AE119
Hustopeče - Maloměřice
37 : 24
13.4. 15:00
AE099
Brno B - Telnice
30 : 28
17.3. 16:00
AE087
Sokolnice - H.Brod
28 : 25
10.3. 15:00
AE084
Bohunice - Brno B
31 : 24
2.3. 15:00
AE075
SK Kuřim - Maloměřice
26 : 22
24.2. 17:00
AE068
Telnice - Prostějov
32 : 23
9.12. 11:00
AE064
Maloměřice - Kostelec n.H.
36 : 27
18.11. 10:30
AE045
Hustopeče - Bohunice
21 : 25
11.11. 17:00
AE041
Bohunice - Telnice
31 : 26
10.11. 15:00
AE037
V. Meziříčí - Ivančice
22 : 21
21.10. 15:00
AE030
Bohunice - Maloměřice
28 : 25
6.10. 17:00
AE016
SK Kuřim - H.Brod
28 : 22
23.9. 10:30
AE001
Hustopeče - Ivančice
25 : 23
22.9. 15:00
AE004
V. Meziříčí - Maloměřice
29 : 28
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:00
AI127
HK Ivančice - Přerov
20 : 22
11.5. 15:00
AI125
Handball KP Brno - Hranice
19 : 26
2.3. 17:00
AI075
SK Kuřim - Maloměřice
20 : 30
9.12. 13:00
AI064
Maloměřice - Rožnov p.R.
26 : 38
25.11. 12:30
AI050
Přerov - Hranice
24 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.5. 13:00
AJ125
KP Brno - Kopřivnice
26 : 28
14.4. 15:00
AJ099
KP Brno - Ostrava
29 : 24
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 09:00
AL127
HK Ivančice - Litovel
24 : 28
10.11. 13:00
AL037
Velké Meziříčí - HK Ivančice
30 : 27
22.9. 13:00
AL004
Velké Meziříčí - Napajedla
19 : 19
2.liga žen M
20.10. 13:00
AT013
V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
33 : 20
1.liga mladších dorostenek M
10.11. 11:00
AY047
V. Meziříčí - Poruba
35 : 28
20.10. 11:00
AY025
V. Meziříčí - Pardubice
30 : 18
Liga Vysočiny - muži
22.9. 17:00
JA027
V. Meziříčí B - Třešť
25 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
FINÁLE - výsledky
video
online
Slavia - Zora Olomouc
15 : 10
video
online
Háje - Zlín "B"
18 : 12
video
online
Poruba - Zlín "A"
9 : 14
video
online
Slavia - Zlín "B"
23 : 12
video
online
Zora Olomouc - Poruba
14 : 23
video
online
Zlín "A" - Háje
29 : 13
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 18
video
online
Zlín "A" - Slavia
18 : 11
video
online
Háje - Poruba
22 : 14
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
12 : 13
video
online
Slavia - Háje
9 : 13
video
online
Poruba - Zlín "B"
20 : 16
video
online
Zora Olomouc - Háje
13 : 18
video
online
Zlín "B" - Zlín "A"
10 : 23
video
online
Poruba - Slavia
11 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
0
1
96 : 56
8
2
Háje
5
4
0
1
84 : 77
8
3
Slavia
5
3
0
2
70 : 64
6
4
Poruba
5
2
0
3
77 : 78
4
5
Zora Olomouc
5
2
0
3
68 : 82
4
6
Zlín "B"
5
0
0
5
64 : 102
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.