Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
Rozpis soutěže
1.liga ženy -baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
19.5. 11:00
AE127
Ivančice - Sokolnice
30 : 24
11.5. 17:00
AE125
Brno B - V. Meziříčí
32 : 26
5.5. 10:30
AE119
Hustopeče - Maloměřice
37 : 24
13.4. 15:00
AE099
Brno B - Telnice
30 : 28
17.3. 16:00
AE087
Sokolnice - H.Brod
28 : 25
10.3. 15:00
AE084
Bohunice - Brno B
31 : 24
2.3. 15:00
AE075
SK Kuřim - Maloměřice
26 : 22
24.2. 17:00
AE068
Telnice - Prostějov
32 : 23
9.12. 11:00
AE064
Maloměřice - Kostelec n.H.
36 : 27
18.11. 10:30
AE045
Hustopeče - Bohunice
21 : 25
11.11. 17:00
AE041
Bohunice - Telnice
31 : 26
10.11. 15:00
AE037
V. Meziříčí - Ivančice
22 : 21
21.10. 15:00
AE030
Bohunice - Maloměřice
28 : 25
6.10. 17:00
AE016
SK Kuřim - H.Brod
28 : 22
23.9. 10:30
AE001
Hustopeče - Ivančice
25 : 23
22.9. 15:00
AE004
V. Meziříčí - Maloměřice
29 : 28
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:00
AI127
HK Ivančice - Přerov
20 : 22
11.5. 15:00
AI125
Handball KP Brno - Hranice
19 : 26
2.3. 17:00
AI075
SK Kuřim - Maloměřice
20 : 30
9.12. 13:00
AI064
Maloměřice - Rožnov p.R.
26 : 38
25.11. 12:30
AI050
Přerov - Hranice
24 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.5. 13:00
AJ125
KP Brno - Kopřivnice
26 : 28
14.4. 15:00
AJ099
KP Brno - Ostrava
29 : 24
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 09:00
AL127
HK Ivančice - Litovel
24 : 28
10.11. 13:00
AL037
Velké Meziříčí - HK Ivančice
30 : 27
22.9. 13:00
AL004
Velké Meziříčí - Napajedla
19 : 19
2.liga žen M
20.10. 13:00
AT013
V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
33 : 20
1.liga mladších dorostenek M
10.11. 11:00
AY047
V. Meziříčí - Poruba
35 : 28
20.10. 11:00
AY025
V. Meziříčí - Pardubice
30 : 18
Liga Vysočiny - muži
22.9. 17:00
JA027
V. Meziříčí B - Třešť
25 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga ženy -baráž - výsledky
video
online
HC Plzeň - Zlín
24 : 25
video
online
Zlín - HC Plzeň
27 : 19
Tabulka střelců
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
14
Denisa Kamenářová
HC Zlín
13
Lenka Hradilová
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
4
Denisa Kamenářová
HC Zlín
3
Andrea Vlachová
HC Plzeň
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Helena Brandová
HC Zlín
6
Dana Němcová
HC Plzeň
4
Barbora Zunová
HC Plzeň
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.