Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Petr Halada
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.5. 18:00
AA179
Kopřivnice - KP Brno
35 : 29
17.4. 18:00
AA137
Plzeň - Hranice
22 : 25
2.3. 17:00
AA115
Lovosice - Frýdek-Místek
29 : 28
24.2. 10:30
AA112
Přerov - Zubří
26 : 26
23.12. 10:30
AA086
Přerov - KP Brno
24 : 26
9.12. 10:30
AA077
Hranice - Kopřivnice
33 : 28
10.11. 16:30
AA054
Dukla - Kopřivnice
31 : 21
27.10. 18:00
AA048
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 27
1.liga mužů
18.5. 11:00
AB129
Ústí n.L. - Náchod
28 : 21
21.4. 11:00
AB103
Chodov - Ústí n.L.
31 : 21
16.3. 17:00
AB085
Náchod - Chodov
19 : 30
2.12. 17:00
AB055
Chodov - Bystřice p.H.
23 : 25
18.11. 16:30
AB045
N.Veselí - Náchod
31 : 25
20.10. 13:00
AB025
Loko Louny - Chodov
29 : 27
2 liga mužů JZČ
21.4. 15:00
AC103
Chodov B - Třeboň
24 : 31
2.12. 15:00
AC055
Chodov B - Č.Budějovice A
23 : 28
28.10. 17:00
AC035
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
32 : 28
28.10. 15:30
AC036
Starý Plzenec - Třeboň
32 : 29
1.liga starších dorostenců
18.11. 14:30
AG045
N.Veselí - Talent Plzeň
27 : 23
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 13:00
AH129
HSK Tygři - Náchod
26 : 35
21.4. 13:00
AH103
Chodov - HSK Tygři
37 : 26
16.3. 14:30
AH085
Náchod - Chodov
25 : 22
2.12. 13:00
AH055
Chodov - Loko Č.Budějovice
26 : 22
20.10. 17:00
AH025
Loko Louny - Chodov
33 : 22
1.liga mladších dorostenců
18.11. 12:30
AJ045
N.Veselí - Talent Plzeň
23 : 38
2.liga mladších dorostenců Č
10.3. 17:00
AK080
Chrudim - Loko Louny
34 : 25
25.11. 14:00
AK052
Ml. Boleslav - Úvaly
36 : 24
20.10. 15:00
AK025
Loko Louny - Jablonec
19 : 23
Český pohár mužů
7.11. 18:00
AN065
Liberec - Náchod
21 : 26
W.H.I.L.
20.4. 18:00
AP197
J.Hradec - Písek
29 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.