Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
David Turczyk
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.2.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
11.5. 17:30
AF124
V. Bystřice - Trnávka
34 : 25
13.4. 17:30
AF098
V. Bystřice - Holešov
31 : 15
10.3. 10:30
AF082
Holešov - Polanka
24 : 28
30.9. 10:30
AF010
Holešov - Hranice B
22 : 31
2.liga starších dorostenců M
11.5. 15:30
AI124
V. Bystřice - Rožnov p.R.
27 : 40
25.4. 18:00
AI098
V. Bystřice - Olomouc
21 : 15
20.4. 11:00
AI107
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 18
23.2. 11:00
AI068
Sokol Telnice - Prostějov
28 : 24
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 14:00
AL132
Nové Bránice - Sokol Telnice
29 : 31
4.5. 09:00
AL119
Nové Bránice - Napajedla
20 : 23
23.2. 09:00
AL068
Sokol Telnice - Prostějov
27 : 30
2.liga žen M
27.10. 13:00
AT018
V. Meziříčí - Karviná
29 : 35
2.liga starších dorostenek M
25.11. 10:30
AW029
HK Hodonín - HK Veselí n.M.
29 : 33
29.9. 14:00
AW007
HK Hodonín - TJ Jiskra Otrokovice
28 : 36
15.9. 14:00
AW002
HK Hodonín - TJ Nový Jičín
48 : 7
1.liga mladších dorostenek M
16.2. 16:00
AY077
V. Meziříčí - H.Brod
46 : 38
25.11. 17:00
AY058
V. Meziříčí - Olomouc
30 : 34
27.10. 11:00
AY036
V. Meziříčí - Karviná
37 : 23
Liga Vysočiny - starší žáci
11.11. 09:00
JB021
N. Veselí A - N. Veselí B
18 : 15
Jihomoravská liga st. žáků
19.5. 12:30
LF132
Nové Bránice - Telnice
14 : 34
20.4. 12:30
LF107
Telnice - Bohunice
28 : 10
Jihomoravská liga st. žákyň
1.5. 11:30
LG031
Bohunice - SKH Velká n.V.
26 : 30
17.11. 10:30
LG028
SKH Velká n.V. - Ivančice
20 : 19
10.11. 14:30
LG022
SKH Velká n.V. - Hodonín
20 : 21
6.10. 10:30
LG004
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
12 : 19
Jihomoravská liga ml. žáků
19.5. 11:00
LH132
Nové Bránice - Telnice
17 : 18
20.4. 09:30
LH107
Telnice - Bohunice
21 : 17
Jihomoravská liga ml. žákyň
1.5. 10:00
LJ031
Bohunice - Velká n.V.
12 : 9
17.11. 09:00
LJ028
Velká n.V. - Ivančice
9 : 21
10.11. 13:00
LJ022
Velká n.V. - Hodonín
20 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Astra - Turnov
29 : 25
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
video
online
Pardubice - Strakonice
29 : 22
video
online
Most B - Milevsko
26 : 22
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
20
15
3
2
535 : 414
33
2
Most B
20
14
2
4
538 : 453
30
3
Slavoj Tachov
20
13
3
4
517 : 437
29
4
Strakonice
20
12
2
6
481 : 457
26
5
Astra
20
11
0
9
506 : 455
22
6
Pardubice
20
10
2
8
529 : 472
22
7
Kobylisy B
20
7
3
10
449 : 448
17
8
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
1
12
419 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
8
1
11
505 : 503
15
10
Turnov
20
4
1
15
434 : 497
9
11
Milevsko
20
0
0
20
335 : 591
0
Tabulka střelců
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
157
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vildová
Astra Praha
47
Lucie Ševrová
TJ Turnov
39
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
44
Gabriela Pešlová
Astra Praha
26
Jana Nalezencová
TJ Turnov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.