Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Kristýna Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE130
Kostelec n.H. - Maloměřice
28 : 23
20.4. 17:00
AE103
Ivančice - V. Meziříčí
24 : 17
13.4. 11:00
AE097
Maloměřice - Ivančice
22 : 24
23.3. 15:00
AE092
Prostějov - V. Meziříčí
35 : 27
18.11. 17:00
AE044
Telnice - Maloměřice
36 : 25
20.10. 15:00
AE026
V. Meziříčí - Prostějov
30 : 23
13.10. 11:00
AE020
Maloměřice - Brno B
25 : 25
6.10. 14:00
AE014
Kostelec n.H. - Hustopeče
23 : 26
2.liga mužů SM
24.3. 10:30
AF095
Holešov - MHK Karviná
29 : 32
17.3. 15:00
AF087
Uničov A - Holešov
31 : 37
9.12. 10:45
AF064
Napajedla - Trnávka
28 : 25
2.12. 10:30
AF057
Šumperk - Napajedla
25 : 27
11.11. 10:30
AF042
Napajedla - Holešov
27 : 27
21.10. 15:00
AF028
Uničov A - Ostrava
36 : 27
21.9. 18:00
AF002
Šumperk - Ostrava
33 : 18
2.liga starších dorostenců M
20.4. 13:00
AI103
HK Ivančice - Hranice
28 : 26
13.4. 13:00
AI097
Maloměřice - HK Ivančice
22 : 33
23.3. 13:00
AI092
Prostějov - Hranice
35 : 31
9.12. 15:00
AI061
Přerov - HK Ivančice
28 : 26
10.11. 11:00
AI039
Přerov - Prostějov
29 : 26
13.10. 13:00
AI020
Maloměřice - Handball KP Brno
28 : 29
7.10. 12:30
AI017
Přerov - Maloměřice
24 : 22
2.liga mladších dorostenců M
20.4. 15:00
AL103
HK Ivančice - Velké Meziříčí
28 : 33
23.3. 17:00
AL092
Prostějov - Velké Meziříčí
30 : 33
9.12. 09:00
AL064
Napajedla - Rožnov p.R.
22 : 28
18.11. 15:00
AL044
Sokol Telnice - Napajedla
32 : 16
20.10. 17:00
AL026
Velké Meziříčí - Prostějov
41 : 36
Český pohár mužů
16.9. 10:30
AN040
Kostelec n.H. - V. Bystřice
20 : 29
1.9. 17:00
AN016
Žeravice - Kostelec n.H.
23 : 27
2.liga žen M
5.5. 16:00
AT058
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
24 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
FINÁLE - výsledky
video
online
Slavia - Zora Olomouc
15 : 10
video
online
Háje - Zlín "B"
18 : 12
video
online
Poruba - Zlín "A"
9 : 14
video
online
Slavia - Zlín "B"
23 : 12
video
online
Zora Olomouc - Poruba
14 : 23
video
online
Zlín "A" - Háje
29 : 13
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 18
video
online
Zlín "A" - Slavia
18 : 11
video
online
Háje - Poruba
22 : 14
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
12 : 13
video
online
Slavia - Háje
9 : 13
video
online
Poruba - Zlín "B"
20 : 16
video
online
Zora Olomouc - Háje
13 : 18
video
online
Zlín "B" - Zlín "A"
10 : 23
video
online
Poruba - Slavia
11 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
0
1
96 : 56
8
2
Háje
5
4
0
1
84 : 77
8
3
Slavia
5
3
0
2
70 : 64
6
4
Poruba
5
2
0
3
77 : 78
4
5
Zora Olomouc
5
2
0
3
68 : 82
4
6
Zlín "B"
5
0
0
5
64 : 102
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.