Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE129
V. Meziříčí - Bohunice
14 : 21
12.5. 15:00
AE124
Bohunice - Kostelec n.H.
27 : 16
5.5. 17:00
AE120
Telnice - H.Brod
32 : 28
16.3. 15:00
AE089
V. Meziříčí - Hustopeče
32 : 31
9.3. 17:00
AE079
Ivančice - Prostějov
31 : 32
23.2. 16:00
AE072
Sokolnice - Brno B
27 : 28
2.12. 10:30
AE056
Hustopeče - H.Brod
32 : 25
25.11. 15:00
AE052
Bohunice - Prostějov
35 : 31
17.11. 15:00
AE048
V. Meziříčí - SK Kuřim
22 : 29
10.11. 11:00
AE042
Maloměřice - H.Brod
35 : 20
28.10. 10:30
AE034
Hustopeče - Sokolnice
35 : 17
13.10. 17:00
AE019
Ivančice - Bohunice
21 : 25
30.9. 17:00
AE011
Telnice - Kostelec n.H.
32 : 19
2.liga mužů SM
14.4. 13:00
AF102
Hranice B - Trnávka
47 : 29
24.3. 17:00
AF096
Napajedla - V. Bystřice
32 : 26
2.liga starších dorostenců M
14.4. 15:00
AI102
Hranice - Rožnov p.R.
25 : 31
9.3. 13:00
AI079
HK Ivančice - Prostějov
38 : 30
10.11. 13:00
AI042
Maloměřice - Olomouc
29 : 25
13.10. 13:30
AI019
HK Ivančice - V. Bystřice
40 : 24
30.9. 13:00
AI011
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
29 : 50
2.liga mladších dorostenců M
18.5. 13:00
AL129
Velké Meziříčí - Sokol Dolní Cerekev
30 : 26
27.4. 15:00
AL111
Sokol Dolní Cerekev - Nové Bránice
28 : 21
24.3. 15:00
AL096
Napajedla - Sokol Dolní Cerekev
31 : 21
16.3. 11:00
AL089
Velké Meziříčí - Nové Bránice
34 : 23
9.3. 15:00
AL079
HK Ivančice - Prostějov
35 : 32
17.11. 11:00
AL048
Velké Meziříčí - DTJ Polanka
30 : 27
13.10. 15:00
AL019
HK Ivančice - Sokol Dolní Cerekev
34 : 29
30.9. 15:00
AL011
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
33 : 30
Český pohár mužů
15.9. 16:00
AN045
Sokolnice - N.Veselí
21 : 40
15.9. 11:00
AN041
Maloměřice - D. Cerekev
31 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Olomouc
29 : 22
video
online
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
24 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
16
12
1
3
419 : 342
25
2
Karviná
16
10
1
5
380 : 344
21
3
Olomouc
16
8
1
7
397 : 374
17
4
V. Meziříčí
16
5
0
11
366 : 421
10
5
SK Velká Bystřice
16
3
1
12
326 : 407
7
Tabulka střelců
Michaela Fabíková
SK Velká Bystřice
110
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
108
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
47
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
47
Michaela Fabíková
SK Velká Bystřice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
30
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
24
Nela Ulmonová
TJ Sokol Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.