Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Radoslav Kavulič
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
25.5. 10:30
AA161
Lovosice - Dukla
29 : 24
12.5. 10:30
AA155
Jičín - Hranice
25 : 20
5.5. 18:00
AA149
Plzeň - Lovosice
24 : 25
21.4. 17:00
AA171
Frýdek-Místek - Kopřivnice
34 : 30
20.4. 16:30
AA141
Dukla - Plzeň
23 : 23
14.4. 10:30
AA135
Hranice - Dukla
25 : 25
17.3. 11:30
AA129
Jičín - Karviná
29 : 26
2.2. 15:30
AA091
Lovosice - Hranice
27 : 22
8.12. 18:00
AA076
Jičín - Dukla
22 : 20
25.11. 10:30
AA064
KP Brno - Hranice
25 : 26
11.11. 10:30
AA051
Přerov - Hranice
40 : 36
10.11. 18:00
AA052
Karviná - Zubří
29 : 27
28.10. 10:30
AA047
Hranice - Plzeň
30 : 28
27.10. 18:00
AA046
Zubří - Přerov
37 : 22
14.10. 10:30
AA036
Hranice - Jičín
27 : 26
6.10. 18:00
AA028
Plzeň - Kopřivnice
37 : 25
30.9. 10:30
AA019
Lovosice - Karviná
23 : 19
8.9. 18:00
AA004
Jičín - KP Brno
23 : 23
1.liga mužů
19.5. 14:30
AB132
N.Veselí - Bystřice p.H.
25 : 29
Baráž muži-extraliga
8.6. 18:00
ABA002
Kopřivnice - Zlín
25 : 25
Český pohár mužů
30.1. 19:00
AN079
Jičín - Lovosice
30 : 24
W.H.I.L.
27.4. 16:00
AP187
Poruba - Slavia
32 : 32
2.3. 17:00
AP154
Most - Partizánske
31 : 22
27.2. 18:00
AP145
Písek - Šaľa
27 : 25
16.1. 18:00
AP094
Most - Slavia
29 : 22
5.1. 18:00
AP082
J.Hradec - Olomouc
21 : 25
3.11. 17:30
AP061
Olomouc - Poruba
30 : 35
31.10. 17:30
AP055
Slavia - Zlín
32 : 25
1.liga-baráž
26.5. 16:00
ARP001
HC Plzeň - Zlín
24 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Slavia - Poruba
29 : 25
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
29
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
25
Klára Černá
DHC Slavia Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
7
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
7
Kristýna Salčáková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
6
Andrea Lorencová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.