Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen Č
17.3. 14:00
AS097
Slavoj Tachov - Pardubice
26 : 26
10.3. 17:30
AS093
Astra - Kovofiniš Ledeč n.S.
30 : 17
17.2. 15:00
AS078
Most B - Astra
26 : 20
1.12. 16:45
AS066
Turnov - Astra
21 : 25
3.11. 16:00
AS039
Strakonice - Most B
30 : 28
30.9. 16:30
AS013
Most B - Pardubice
34 : 24
15.9. 17:30
AS001
Astra - Pardubice
28 : 22
2.liga starších dorostenek Č
9.3. 17:00
AV041
Astra Praha - Č.Budějovice
16 : 26
1.liga mladších dorostenek Č
4.5. 14:30
AX131
DHK Baník Most - HC Plzeň
25 : 32
17.2. 17:00
AX078
DHK Baník Most - Slavia
12 : 26
11.2. 19:10
AX071
Háje - SVŠ Plzeň
15 : 25
20.10. 10:30
AX030
Háje - TJ Slavoj Tachov
23 : 16
Přebor Prahy mužů
26.6. 20:30
BA056
Tamburello - Sorry HáK
30 : 20
6.6. 18:00
BA082
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
23 : 22
30.5. 20:15
BA077
Slavia B - Praha 4 "C"
20 : 16
23.5. 18:00
BA071
L.Vršovice B - Tamburello
17 : 25
29.4. 20:45
BA057
Praha 4 "B" - Slavia B
22 : 17
15.4. 20:30
BA050
Sparta - Praha 4 "C"
23 : 22
29.10. 20:45
BA010
Praha 4 "B" - Sorry HáK
35 : 15
15.10. 20:15
BA039
Sparta - Slavia B
16 : 18
24.9. 20:45
BA023
Praha 4 "C" - Praha 4 "B"
22 : 36
21.9. 20:30
BA020
Sorry HáK - Slavia B
18 : 29
17.9. 20:15
BA006
Tamburello - Sparta
19 : 19
Pražský přebor žen
2.6. 16:00
BB054
Astra C - Háje
22 : 22
21.4. 14:00
BB032
Mělník - Astra C
18 : 20
Přebor Prahy mladších žáků
15.9. 14:50
BD011
L.Vršovice B - Dukla 4
3 : 30
15.9. 14:15
BD010
Chodov - L.Vršovice A
13 : 8
15.9. 13:05
BD008
S.Vršovice - Chodov
9 : 14
15.9. 12:30
BD007
Dukla 4 - L.Vršovice A
20 : 14
15.9. 11:20
BD005
Dukla 6 - Dukla 4
26 : 12
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.