Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Karolína Pavelová
Mateřský klub
SK PEMA Opava
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
14.4. 17:00
AF099
MHK Karviná - Ostrava
26 : 17
24.2. 17:00
AF067
Zubří B - Vsetín
31 : 28
17.11. 18:00
AF047
Trnávka - Uničov A
32 : 27
13.10. 18:00
AF023
Vsetín - Hranice B
25 : 38
22.9. 14:00
AF003
Trnávka - Holešov
34 : 25
1.liga starších dorostenců
23.2. 15:00
AG067
Zubří - N.Veselí
40 : 34
2.liga starších dorostenců M
20.10. 11:30
AI025
Rožnov p.R. - HK Ivančice
29 : 14
13.10. 16:00
AI023
Vsetín - Hranice
33 : 27
1.liga mladších dorostenců
23.2. 13:00
AJ067
Zubří - N.Veselí
31 : 28
2.liga mladších dorostenců M
20.10. 13:30
AL025
Rožnov p.R. - HK Ivančice
32 : 27
Český pohár mužů
15.9. 15:30
AN042
MHK Karviná - Ostrava
32 : 20
1.9. 15:30
AN026
Vsetín - Napajedla
29 : 23
Žákovská liga starších žáků
13.4. 14:20
AO172
Zubří - V. Bystřice
22 : 23
13.4. 13:30
AO171
Talent A - Ostrava
11 : 22
13.4. 11:00
AO168
Talent A - Zubří
14 : 23
13.4. 10:10
AO167
V. Bystřice - F.-Místek A
19 : 15
13.4. 08:30
AO165
F.-Místek A - Talent A
21 : 17
2.3. 15:20
AO124
Karviná A - V. Bystřice
22 : 19
2.3. 12:40
AO122
V. Bystřice - S.Vršovice
19 : 13
2.3. 10:00
AO120
Ostrava - V. Bystřice
10 : 11
1.liga žen
4.5. 15:00
AR131
Kunovice - HC Plzeň
25 : 28
21.4. 13:00
AR115
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
27 : 15
6.4. 15:00
AR105
Kunovice - Poruba B
26 : 22
17.3. 13:00
AR100
Poruba B - Slavia B
24 : 21
2.liga žen M
6.10. 08:30
AT009
Karviná - Olomouc
25 : 23
1.liga starších dorostenek
17.3. 11:00
AU100
Poruba - Slavia
27 : 42
2.liga starších dorostenek M
21.4. 15:00
AW052
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
39 : 26
28.10. 15:45
AW017
TJ Nový Jičín - HK Hodonín
15 : 33
1.liga mladších dorostenek M
21.10. 15:00
AY015
Karviná - H.Brod
32 : 35
Žákovská liga starších žaček
23.3. 16:40
AZ138
Zlín "B" - Žirovnice
10 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Šaľa - Most
20 : 29
video
online
Zlín - Veselí n.M.
29 : 35
video
online
Slavia - Partizánske
32 : 27
video
online
Michalovce - J.Hradec
41 : 18
video
online
Nitra - Olomouc
29 : 28
video
online
Poruba - ŠKP Piccard Senec
39 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Most
24
22
0
2
703 : 546
44
2
Michalovce
24
20
2
2
786 : 540
42
3
Poruba
24
18
0
6
787 : 625
36
4
Veselí n.M.
24
16
2
6
612 : 559
34
5
Slavia
24
16
0
8
747 : 612
32
6
Šaľa
24
15
1
8
712 : 604
31
7
Partizánske
24
12
1
11
627 : 633
25
8
ŠKP Piccard Senec
24
9
0
15
610 : 687
18
9
Olomouc
24
8
1
15
594 : 663
17
10
Zlín
24
6
0
18
616 : 721
12
11
Písek
24
4
1
19
583 : 734
9
12
J.Hradec
24
4
0
20
499 : 715
8
13
Nitra
24
2
0
22
571 : 808
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.