Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Luděk Točík
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.5. 18:00
AA179
Kopřivnice - KP Brno
35 : 29
17.4. 18:00
AA137
Plzeň - Hranice
22 : 25
2.3. 17:00
AA115
Lovosice - Frýdek-Místek
29 : 28
24.2. 10:30
AA112
Přerov - Zubří
26 : 26
23.12. 10:30
AA086
Přerov - KP Brno
24 : 26
9.12. 10:30
AA077
Hranice - Kopřivnice
33 : 28
10.11. 16:30
AA054
Dukla - Kopřivnice
31 : 21
27.10. 18:00
AA048
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 27
6.10. 18:00
AA028
Plzeň - Kopřivnice
37 : 25
1.liga mužů
18.5. 11:00
AB129
Ústí n.L. - Náchod
28 : 21
21.4. 11:00
AB103
Chodov - Ústí n.L.
31 : 21
16.3. 17:00
AB085
Náchod - Chodov
19 : 30
2.12. 17:00
AB055
Chodov - Bystřice p.H.
23 : 25
18.11. 16:30
AB045
N.Veselí - Náchod
31 : 25
20.10. 13:00
AB025
Loko Louny - Chodov
29 : 27
14.10. 17:00
AB019
Chodov - Náchod
18 : 23
2 liga mužů JZČ
27.4. 15:00
AC110
S.Vršovice - Č.Budějovice A
32 : 18
21.4. 15:00
AC103
Chodov B - Třeboň
24 : 31
2.12. 15:00
AC055
Chodov B - Č.Budějovice A
23 : 28
28.10. 17:00
AC035
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
32 : 28
28.10. 15:30
AC036
Starý Plzenec - Třeboň
32 : 29
14.10. 15:00
AC019
Chodov B - Talent Plzeň "B"
18 : 34
1.liga starších dorostenců
18.11. 14:30
AG045
N.Veselí - Talent Plzeň
27 : 23
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 13:00
AH129
HSK Tygři - Náchod
26 : 35
21.4. 13:00
AH103
Chodov - HSK Tygři
37 : 26
16.3. 14:30
AH085
Náchod - Chodov
25 : 22
2.12. 13:00
AH055
Chodov - Loko Č.Budějovice
26 : 22
20.10. 17:00
AH025
Loko Louny - Chodov
33 : 22
14.10. 13:00
AH019
Chodov - Náchod
25 : 27
1.liga mladších dorostenců
18.11. 12:30
AJ045
N.Veselí - Talent Plzeň
23 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - HK Veselí n.M.
27 : 37
video
online
Tatran Bohunice - TJ Nový Jičín
38 : 8
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Sokol Poruba B
24 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Veselí n.M.
20
18
2
0
664 : 426
38
2
TJ Jiskra Otrokovice
20
14
2
4
659 : 453
30
3
Tatran Bohunice
20
11
2
7
534 : 414
24
4
HK Hodonín
20
8
2
10
604 : 551
18
5
Sokol Poruba B
20
5
0
15
432 : 532
10
6
TJ Nový Jičín
20
0
0
20
198 : 715
0
Tabulka střelců
Simona Višňovská
HKHodonín
191
Veronika Stará
Tatran Bohunice
147
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Stará
Tatran Bohunice
66
Simona Višňovská
HKHodonín
40
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Ivičicová
HKHodonín
54
Simona Višňovská
HKHodonín
40
Kristiána Přikrylová
HKHodonín
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.