Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
4.5. 15:00
AE118
Prostějov - Bohunice
30 : 25
2.3. 15:00
AE078
Prostějov - Hustopeče
26 : 29
2.12. 10:30
AE055
Ivančice - Telnice
28 : 26
1.12. 15:00
AE057
Prostějov - Maloměřice
29 : 28
24.11. 11:00
AE053
Maloměřice - Hustopeče
19 : 28
17.11. 16:00
AE047
Kostelec n.H. - Sokolnice
23 : 15
2.liga mužů SM
12.5. 10:30
AF122
Holešov - Vsetín
20 : 28
28.4. 15:00
AF113
Uničov A - Trnávka
28 : 20
27.4. 17:30
AF111
V. Bystřice - Vsetín
34 : 23
17.3. 13:00
AF089
Hranice B - Vsetín
35 : 32
9.3. 17:30
AF084
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 19
9.12. 15:00
AF061
Uničov A - Zubří B
21 : 37
9.12. 10:30
AF065
Holešov - Šumperk
21 : 25
25.11. 15:00
AF050
Uničov A - Hranice B
31 : 20
17.11. 10:30
AF046
Šumperk - MHK Karviná
17 : 30
10.11. 17:30
AF041
V. Bystřice - Ostrava
31 : 23
21.10. 10:00
AF026
Hranice B - Šumperk
23 : 34
2.liga starších dorostenců M
19.5. 10:30
AI129
Hranice - V. Bystřice
38 : 23
8.5. 12:30
AI100
Přerov - Vsetín
46 : 28
4.5. 13:00
AI118
Prostějov - V. Bystřice
34 : 19
27.4. 15:30
AI111
V. Bystřice - Vsetín
32 : 35
17.3. 15:00
AI089
Hranice - Vsetín
52 : 20
9.3. 15:30
AI084
V. Bystřice - Handball KP Brno
23 : 36
2.3. 14:30
AI074
Přerov - V. Bystřice
36 : 27
2.3. 13:00
AI078
Prostějov - Vsetín
53 : 34
2.12. 12:00
AI055
HK Ivančice - Sokol Telnice
45 : 24
1.12. 13:00
AI057
Prostějov - Maloměřice
30 : 30
24.11. 13:00
AI053
Maloměřice - Vsetín
28 : 23
10.11. 15:30
AI041
V. Bystřice - Sokol Telnice
19 : 18
21.10. 13:00
AI026
Hranice - Prostějov
33 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4 - výsledky
video
online
Olomouc - SVŠ Plzeň
17 : 20
video
online
Písek - Zlín
34 : 30
video
online
SVŠ Plzeň - Olomouc
25 : 29
video
online
Zlín - Písek
36 : 25
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
21
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
18
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
10
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
7
Sára Kovářová
Sokol Písek
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kamila Švihálková
Sokol Písek
4
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
4
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.