Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Patrick Netík
Mateřský klub
HK Královo Pole
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE129
V. Meziříčí - Bohunice
14 : 21
12.5. 15:00
AE124
Bohunice - Kostelec n.H.
27 : 16
2.liga starších dorostenců M
5.5. 15:00
AI120
Sokol Telnice - Olomouc
34 : 27
9.3. 11:00
AI081
Sokol Telnice - Hranice
26 : 34
17.11. 11:00
AI044
Sokol Telnice - Maloměřice
28 : 38
27.10. 11:00
AI033
Sokol Telnice - Handball KP Brno
22 : 36
7.10. 13:00
AI016
SK Kuřim - Olomouc
23 : 25
1.liga mladších dorostenců
21.4. 12:30
AJ106
N.Veselí - KP Brno
36 : 26
10.3. 12:30
AJ080
N.Veselí - Frýdek-Místek
43 : 29
2.liga mladších dorostenců M
18.5. 13:00
AL129
Velké Meziříčí - Sokol Dolní Cerekev
30 : 26
11.5. 15:00
AL124
Sokol Dolní Cerekev - Rožnov p.R.
34 : 25
24.3. 14:00
AL093
Nové Bránice - DTJ Polanka
23 : 29
16.2. 17:00
AL071
Sokol Dolní Cerekev - DTJ Polanka
27 : 25
18.11. 14:00
AL045
Nové Bránice - Sokol Dolní Cerekev
28 : 27
20.10. 15:00
AL030
Sokol Dolní Cerekev - Napajedla
25 : 24
14.10. 14:00
AL023
Nové Bránice - Velké Meziříčí
18 : 25
23.9. 14:00
AL001
Nové Bránice - HK Ivančice
25 : 30
Český pohár mužů
2.9. 17:00
AN021
Juliánov - Hustopeče
25 : 24
Žákovská liga starších žáků
10.2. 16:15
AO080
AŠ Ml. Boleslav - Liberec
25 : 24
10.2. 13:30
AO077
Liberec - Zubří
15 : 30
10.2. 12:35
AO076
Ivančice - V. Bystřice
17 : 26
10.2. 10:45
AO074
Liberec - V. Bystřice
18 : 18
10.2. 08:00
AO071
Ivančice - Liberec
22 : 25
2.liga žen M
24.11. 17:00
AT030
Bohunice - Olomouc
27 : 26
15.9. 17:00
AT001
Bohunice - SK Velká Bystřice
28 : 26
2.liga starších dorostenek M
14.4. 13:00
AW049
HK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
28 : 22
2.3. 16:30
AW037
HK Hodonín - TJ Jiskra Otrokovice
33 : 43
24.11. 13:00
AW030
Tatran Bohunice - TJ Nový Jičín
31 : 6
15.9. 13:00
AW001
Tatran Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
21 : 30
1.liga mladších dorostenek M
6.4. 11:00
AY104
V. Meziříčí - J.Hradec
31 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Slavia - Poruba
29 : 25
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
29
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
25
Klára Černá
DHC Slavia Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
7
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
7
Kristýna Salčáková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
6
Andrea Lorencová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.