Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Patrick Netík
Mateřský klub
HK Královo Pole
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE129
V. Meziříčí - Bohunice
14 : 21
12.5. 15:00
AE124
Bohunice - Kostelec n.H.
27 : 16
2.liga starších dorostenců M
5.5. 15:00
AI120
Sokol Telnice - Olomouc
34 : 27
9.3. 11:00
AI081
Sokol Telnice - Hranice
26 : 34
17.11. 11:00
AI044
Sokol Telnice - Maloměřice
28 : 38
27.10. 11:00
AI033
Sokol Telnice - Handball KP Brno
22 : 36
7.10. 13:00
AI016
SK Kuřim - Olomouc
23 : 25
1.liga mladších dorostenců
21.4. 12:30
AJ106
N.Veselí - KP Brno
36 : 26
10.3. 12:30
AJ080
N.Veselí - Frýdek-Místek
43 : 29
2.liga mladších dorostenců M
18.5. 13:00
AL129
Velké Meziříčí - Sokol Dolní Cerekev
30 : 26
11.5. 15:00
AL124
Sokol Dolní Cerekev - Rožnov p.R.
34 : 25
24.3. 14:00
AL093
Nové Bránice - DTJ Polanka
23 : 29
16.2. 17:00
AL071
Sokol Dolní Cerekev - DTJ Polanka
27 : 25
18.11. 14:00
AL045
Nové Bránice - Sokol Dolní Cerekev
28 : 27
20.10. 15:00
AL030
Sokol Dolní Cerekev - Napajedla
25 : 24
14.10. 14:00
AL023
Nové Bránice - Velké Meziříčí
18 : 25
23.9. 14:00
AL001
Nové Bránice - HK Ivančice
25 : 30
Český pohár mužů
2.9. 17:00
AN021
Juliánov - Hustopeče
25 : 24
Žákovská liga starších žáků
10.2. 16:15
AO080
AŠ Ml. Boleslav - Liberec
25 : 24
10.2. 13:30
AO077
Liberec - Zubří
15 : 30
10.2. 12:35
AO076
Ivančice - V. Bystřice
17 : 26
10.2. 10:45
AO074
Liberec - V. Bystřice
18 : 18
10.2. 08:00
AO071
Ivančice - Liberec
22 : 25
2.liga žen M
24.11. 17:00
AT030
Bohunice - Olomouc
27 : 26
15.9. 17:00
AT001
Bohunice - SK Velká Bystřice
28 : 26
2.liga starších dorostenek M
14.4. 13:00
AW049
HK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
28 : 22
2.3. 16:30
AW037
HK Hodonín - TJ Jiskra Otrokovice
33 : 43
24.11. 13:00
AW030
Tatran Bohunice - TJ Nový Jičín
31 : 6
15.9. 13:00
AW001
Tatran Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
21 : 30
1.liga mladších dorostenek M
6.4. 11:00
AY104
V. Meziříčí - J.Hradec
31 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Šaľa - Most
20 : 29
video
online
Zlín - Veselí n.M.
29 : 35
video
online
Slavia - Partizánske
32 : 27
video
online
Michalovce - J.Hradec
41 : 18
video
online
Nitra - Olomouc
29 : 28
video
online
Poruba - ŠKP Piccard Senec
39 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Most
24
22
0
2
703 : 546
44
2
Michalovce
24
20
2
2
786 : 540
42
3
Poruba
24
18
0
6
787 : 625
36
4
Veselí n.M.
24
16
2
6
612 : 559
34
5
Slavia
24
16
0
8
747 : 612
32
6
Šaľa
24
15
1
8
712 : 604
31
7
Partizánske
24
12
1
11
627 : 633
25
8
ŠKP Piccard Senec
24
9
0
15
610 : 687
18
9
Olomouc
24
8
1
15
594 : 663
17
10
Zlín
24
6
0
18
616 : 721
12
11
Písek
24
4
1
19
583 : 734
9
12
J.Hradec
24
4
0
20
499 : 715
8
13
Nitra
24
2
0
22
571 : 808
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.