Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Petr Směja
Mateřský klub
Sokol Brno IV
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
15.5. 19:00
AE132
Hustopeče - Telnice
30 : 29
5.5. 10:30
AE119
Hustopeče - Maloměřice
37 : 24
4.5. 15:00
AE116
V. Meziříčí - Sokolnice
26 : 28
28.4. 16:00
AE113
Sokolnice - Kostelec n.H.
24 : 28
21.4. 10:30
AE106
Hustopeče - Brno B
33 : 34
24.3. 17:00
AE094
Telnice - Sokolnice
24 : 29
10.3. 10:30
AE080
Hustopeče - Kostelec n.H.
27 : 21
24.2. 14:00
AE071
Bohunice - SK Kuřim
28 : 13
8.12. 17:00
AE062
Brno B - SK Kuřim
29 : 26
21.10. 15:00
AE027
SK Kuřim - Hustopeče
28 : 27
6.10. 17:00
AE018
Brno B - Bohunice
21 : 34
30.9. 10:30
AE012
Hustopeče - Prostějov
28 : 24
22.9. 15:00
AE004
V. Meziříčí - Maloměřice
29 : 28
2.liga mužů SM
18.11. 13:00
AF048
Hranice B - Polanka
30 : 38
23.9. 10:00
AF004
Hranice B - Napajedla
29 : 27
2.liga starších dorostenců M
8.12. 15:00
AI062
Handball KP Brno - SK Kuřim
41 : 27
25.11. 13:00
AI049
SK Kuřim - HK Ivančice
23 : 35
17.11. 16:00
AI048
Hranice - SK Kuřim
37 : 12
21.10. 13:00
AI027
SK Kuřim - Vsetín
27 : 32
6.10. 13:00
AI018
Handball KP Brno - V. Bystřice
42 : 16
23.9. 13:00
AI004
Hranice - Maloměřice
30 : 25
1.liga mladších dorostenců
8.12. 13:00
AJ062
KP Brno - Strakonice
33 : 31
6.10. 15:00
AJ018
KP Brno - Talent Plzeň
27 : 44
2.liga mladších dorostenců M
4.5. 13:00
AL116
Velké Meziříčí - Litovel
35 : 26
24.3. 15:00
AL094
Sokol Telnice - Litovel
31 : 21
22.9. 13:00
AL004
Velké Meziříčí - Napajedla
19 : 19
Český pohár mužů
14.9. 17:00
AN043
Juliánov - Telnice
25 : 26
2.liga žen M
9.3. 17:00
AT041
Bohunice - Karviná
29 : 20
1.liga starších dorostenek
2.12. 12:30
AU063
Olomouc - Písek
24 : 24
2.liga starších dorostenek M
17.3. 12:00
AW044
HK Veselí n.M. - HK Hodonín
36 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.