Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 10:30
AA152
Hranice - Plzeň
20 : 21
27.4. 17:00
AA174
KP Brno - Přerov
26 : 26
9.3. 17:00
AA126
Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 28
2.2. 16:30
AA095
Dukla - Přerov
36 : 22
9.12. 10:30
AA075
Frýdek-Místek - KP Brno
27 : 27
2.12. 10:30
AA072
Přerov - Plzeň
17 : 29
11.11. 10:30
AA050
Plzeň - Jičín
25 : 22
9.9. 10:30
AA003
Hranice - Dukla
30 : 29
1.liga mužů
13.4. 17:00
AB098
Náchod - Olomouc
22 : 21
18.11. 11:00
AB048
Ústí n.L. - Strakonice
34 : 23
2 liga mužů JZČ
24.2. 11:30
AC071
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
32 : 19
2.liga starších dorostenců Č
18.11. 09:00
AH048
HSK Tygři - ZJ Kovofiniš Ledeč
25 : 20
1.liga mladších dorostenců
24.2. 09:30
AJ071
Talent Plzeň - Strakonice
38 : 25
Žákovská liga starších žáků
10.2. 14:40
AO099
Kutná Hora - F.-Místek A
11 : 33
10.2. 13:00
AO097
HK B Most - Kutná Hora
23 : 11
10.2. 11:20
AO095
Kutná Hora - Pardubice
23 : 19
10.2. 09:40
AO093
Pardubice - F.-Místek A
20 : 24
10.2. 08:50
AO092
Karviná A - Kutná Hora
29 : 6
W.H.I.L.
12.5. 17:00
AP193
Slavia - Poruba
39 : 34
1.5. 18:00
AP201
J.Hradec - Olomouc
23 : 26
15.3. 17:00
AP165
Slavia - Olomouc
34 : 23
2.3. 18:00
AP149
J.Hradec - Zlín
25 : 30
16.2. 15:00
AP130
Písek - ŠKP Piccard Senec
29 : 31
26.1. 17:00
AP109
Most - Nitra
38 : 27
3.11. 15:00
AP059
Písek - Slavia
30 : 41
13.10. 18:00
AP030
J.Hradec - Šaľa
18 : 25
28.9. 18:00
AP025
Most - Zlín
34 : 22
22.9. 18:00
AP017
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
20 : 19
1.liga žen
21.10. 15:15
AR029
S.Vršovice - HC Plzeň
22 : 28
2.liga žen Č
18.11. 17:00
AS051
Ústí n.L. - Kobylisy B
30 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4 - výsledky
video
online
Olomouc - SVŠ Plzeň
17 : 20
video
online
Písek - Zlín
34 : 30
video
online
SVŠ Plzeň - Olomouc
25 : 29
video
online
Zlín - Písek
36 : 25
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
21
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
18
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
10
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
7
Sára Kovářová
Sokol Písek
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kamila Švihálková
Sokol Písek
4
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
4
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.