Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 10:30
AA152
Hranice - Plzeň
20 : 21
27.4. 17:00
AA174
KP Brno - Přerov
26 : 26
9.3. 17:00
AA126
Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 28
2.2. 16:30
AA095
Dukla - Přerov
36 : 22
9.12. 10:30
AA075
Frýdek-Místek - KP Brno
27 : 27
2.12. 10:30
AA072
Přerov - Plzeň
17 : 29
11.11. 10:30
AA050
Plzeň - Jičín
25 : 22
9.9. 10:30
AA003
Hranice - Dukla
30 : 29
1.liga mužů
13.4. 17:00
AB098
Náchod - Olomouc
22 : 21
18.11. 11:00
AB048
Ústí n.L. - Strakonice
34 : 23
2 liga mužů JZČ
24.2. 11:30
AC071
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
32 : 19
2.liga starších dorostenců Č
18.11. 09:00
AH048
HSK Tygři - ZJ Kovofiniš Ledeč
25 : 20
1.liga mladších dorostenců
24.2. 09:30
AJ071
Talent Plzeň - Strakonice
38 : 25
Žákovská liga starších žáků
10.2. 14:40
AO099
Kutná Hora - F.-Místek A
11 : 33
10.2. 13:00
AO097
HK B Most - Kutná Hora
23 : 11
10.2. 11:20
AO095
Kutná Hora - Pardubice
23 : 19
10.2. 09:40
AO093
Pardubice - F.-Místek A
20 : 24
10.2. 08:50
AO092
Karviná A - Kutná Hora
29 : 6
W.H.I.L.
12.5. 17:00
AP193
Slavia - Poruba
39 : 34
1.5. 18:00
AP201
J.Hradec - Olomouc
23 : 26
15.3. 17:00
AP165
Slavia - Olomouc
34 : 23
2.3. 18:00
AP149
J.Hradec - Zlín
25 : 30
16.2. 15:00
AP130
Písek - ŠKP Piccard Senec
29 : 31
26.1. 17:00
AP109
Most - Nitra
38 : 27
3.11. 15:00
AP059
Písek - Slavia
30 : 41
13.10. 18:00
AP030
J.Hradec - Šaľa
18 : 25
28.9. 18:00
AP025
Most - Zlín
34 : 22
22.9. 18:00
AP017
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
20 : 19
1.liga žen
21.10. 15:15
AR029
S.Vršovice - HC Plzeň
22 : 28
2.liga žen Č
18.11. 17:00
AS051
Ústí n.L. - Kobylisy B
30 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Slavia - H.Brod
49 : 24
video
online
Písek - Olomouc
25 : 27
video
online
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 25
video
online
Kobylisy - Zlín
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
18
15
2
1
554 : 403
32
2
Slavia
18
12
3
3
532 : 432
27
3
HC Plzeň
18
13
1
4
485 : 429
27
4
Zlín
18
12
1
5
500 : 424
25
5
Písek
18
10
1
7
461 : 438
21
6
Poruba
18
5
2
11
423 : 479
12
7
H.Brod
18
5
2
11
486 : 545
12
8
SVŠ Plzeň
18
5
1
12
389 : 453
11
9
S.Vršovice
18
4
1
13
443 : 532
9
10
Kobylisy
18
2
0
16
401 : 539
4
Tabulka střelců
Pavla Křivánková
Sokol Kobylisy II
154
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
147
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
39
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
38
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Strnišťová
Sokol Poruba
40
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
30
Eliška Novotná
Sokol Vršovice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.