Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Morava
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 10:30
AA152
Hranice - Plzeň
20 : 21
27.4. 17:00
AA174
KP Brno - Přerov
26 : 26
9.3. 17:00
AA126
Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 28
2.2. 16:30
AA095
Dukla - Přerov
36 : 22
9.12. 10:30
AA075
Frýdek-Místek - KP Brno
27 : 27
2.12. 10:30
AA072
Přerov - Plzeň
17 : 29
11.11. 10:30
AA050
Plzeň - Jičín
25 : 22
9.9. 10:30
AA003
Hranice - Dukla
30 : 29
1.liga mužů
13.4. 17:00
AB098
Náchod - Olomouc
22 : 21
18.11. 11:00
AB048
Ústí n.L. - Strakonice
34 : 23
2 liga mužů JZČ
24.2. 11:30
AC071
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
32 : 19
2.liga starších dorostenců Č
18.11. 09:00
AH048
HSK Tygři - ZJ Kovofiniš Ledeč
25 : 20
1.liga mladších dorostenců
24.2. 09:30
AJ071
Talent Plzeň - Strakonice
38 : 25
Žákovská liga starších žáků
10.2. 14:40
AO099
Kutná Hora - F.-Místek A
11 : 33
10.2. 13:00
AO097
HK B Most - Kutná Hora
23 : 11
10.2. 11:20
AO095
Kutná Hora - Pardubice
23 : 19
10.2. 09:40
AO093
Pardubice - F.-Místek A
20 : 24
10.2. 08:50
AO092
Karviná A - Kutná Hora
29 : 6
W.H.I.L.
12.5. 17:00
AP193
Slavia - Poruba
39 : 34
1.5. 18:00
AP201
J.Hradec - Olomouc
23 : 26
15.3. 17:00
AP165
Slavia - Olomouc
34 : 23
2.3. 18:00
AP149
J.Hradec - Zlín
25 : 30
16.2. 15:00
AP130
Písek - ŠKP Piccard Senec
29 : 31
26.1. 17:00
AP109
Most - Nitra
38 : 27
3.11. 15:00
AP059
Písek - Slavia
30 : 41
13.10. 18:00
AP030
J.Hradec - Šaľa
18 : 25
28.9. 18:00
AP025
Most - Zlín
34 : 22
22.9. 18:00
AP017
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
20 : 19
1.liga žen
21.10. 15:15
AR029
S.Vršovice - HC Plzeň
22 : 28
2.liga žen Č
18.11. 17:00
AS051
Ústí n.L. - Kobylisy B
30 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Olomouc
29 : 22
video
online
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
24 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
16
12
1
3
419 : 342
25
2
Karviná
16
10
1
5
380 : 344
21
3
Olomouc
16
8
1
7
397 : 374
17
4
V. Meziříčí
16
5
0
11
366 : 421
10
5
SK Velká Bystřice
16
3
1
12
326 : 407
7
Tabulka střelců
Michaela Fabíková
SK Velká Bystřice
110
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
108
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
47
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
47
Michaela Fabíková
SK Velká Bystřice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
30
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
24
Nela Ulmonová
TJ Sokol Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.