Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 10:30
AA152
Hranice - Plzeň
20 : 21
27.4. 17:00
AA174
KP Brno - Přerov
26 : 26
9.3. 17:00
AA126
Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 28
2.2. 16:30
AA095
Dukla - Přerov
36 : 22
9.12. 10:30
AA075
Frýdek-Místek - KP Brno
27 : 27
2.12. 10:30
AA072
Přerov - Plzeň
17 : 29
11.11. 10:30
AA050
Plzeň - Jičín
25 : 22
9.9. 10:30
AA003
Hranice - Dukla
30 : 29
1.liga mužů
13.4. 17:00
AB098
Náchod - Olomouc
22 : 21
18.11. 11:00
AB048
Ústí n.L. - Strakonice
34 : 23
2 liga mužů JZČ
24.2. 11:30
AC071
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
32 : 19
2.liga starších dorostenců Č
18.11. 09:00
AH048
HSK Tygři - ZJ Kovofiniš Ledeč
25 : 20
1.liga mladších dorostenců
24.2. 09:30
AJ071
Talent Plzeň - Strakonice
38 : 25
Žákovská liga starších žáků
10.2. 14:40
AO099
Kutná Hora - F.-Místek A
11 : 33
10.2. 13:00
AO097
HK B Most - Kutná Hora
23 : 11
10.2. 11:20
AO095
Kutná Hora - Pardubice
23 : 19
10.2. 09:40
AO093
Pardubice - F.-Místek A
20 : 24
10.2. 08:50
AO092
Karviná A - Kutná Hora
29 : 6
W.H.I.L.
12.5. 17:00
AP193
Slavia - Poruba
39 : 34
1.5. 18:00
AP201
J.Hradec - Olomouc
23 : 26
15.3. 17:00
AP165
Slavia - Olomouc
34 : 23
2.3. 18:00
AP149
J.Hradec - Zlín
25 : 30
16.2. 15:00
AP130
Písek - ŠKP Piccard Senec
29 : 31
26.1. 17:00
AP109
Most - Nitra
38 : 27
3.11. 15:00
AP059
Písek - Slavia
30 : 41
13.10. 18:00
AP030
J.Hradec - Šaľa
18 : 25
28.9. 18:00
AP025
Most - Zlín
34 : 22
22.9. 18:00
AP017
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
20 : 19
1.liga žen
21.10. 15:15
AR029
S.Vršovice - HC Plzeň
22 : 28
2.liga žen Č
18.11. 17:00
AS051
Ústí n.L. - Kobylisy B
30 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Slavia - Poruba
29 : 25
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
29
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
25
Klára Černá
DHC Slavia Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
7
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
7
Kristýna Salčáková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
6
Andrea Lorencová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.