Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Petr Samek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
17.4. 18:00
AA168
Karviná - KP Brno
39 : 25
9.3. 17:00
AA121
Kopřivnice - Lovosice
25 : 25
24.2. 17:00
AA114
Frýdek-Místek - Jičín
29 : 30
16.2. 18:00
AA107
Kopřivnice - Karviná
29 : 34
1.12. 18:00
AA068
Kopřivnice - Zubří
26 : 32
11.11. 16:00
AA049
Frýdek-Místek - Lovosice
24 : 27
13.10. 18:00
AA033
Kopřivnice - Přerov
34 : 29
6.10. 18:00
AA030
Karviná - KP Brno
29 : 29
16.9. 17:00
AA009
KP Brno - Frýdek-Místek
36 : 29
Český pohár mužů
11.1. 19:00
AN066
Zlín - Zubří
26 : 24
W.H.I.L.
1.5. 15:00
AP202
Písek - Zlín
30 : 26
23.1. 17:00
AP116
Zlín - Most
21 : 29
5.1. 17:00
AP083
Veselí n.M. - Nitra
34 : 24
21.10. 17:00
AP042
Slavia - J.Hradec
33 : 17
23.9. 17:00
AP019
Zlín - Partizánske
27 : 32
Moravskoslezská liga muži
3.11. 18:00
NA043
Paskov - Frýdek-Místek
22 : 37
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
nezadáno
NC042
F.-Místek A - Polanka
36 : 10
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
27.4. 09:40
ND036
F.-Místek B - Polanka
29 : 20
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
27.4. 11:00
NE042
F.-Místek A - Polanka A
32 : 10
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
27.4. 08:30
NF042
F.-Místek B - Krmelín
21 : 13
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.