Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Morava
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže 1.liga mladších dorostenek M
Podzim - 1. kolo
15.9.2012
15:00
AY001
Tatran Bohunice
-
SHK D-P Pardubice
Břetislav Jurečka
,
Patrick Netík
,
16.9.2012
10:30
AY004
TJ Sokol Karviná
-
HC Zlín
Martin Poliačik
,
Milan Pelech
,
15.9.2012
12:30
AY005
Házená J.Hradec
-
DHK Zora Olomouc
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
Podzim - 2. kolo
23.9.2012
16:30
AY008
DHK Zora Olomouc
-
Sokol Poruba
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
22.9.2012
11:15
AY009
HC Zlín
-
Házená J.Hradec
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
23.9.2012
13:00
AY011
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
Podzim - 3. kolo
29.9.2012
11:00
AY014
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Tatran Bohunice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
21.10.2012
15:00
AY015
TJ Sokol Karviná
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Karolína Pavelová
,
Zbyněk Horalík
,
30.9.2012
09:00
AY017
Sokol Poruba
-
HC Zlín
Lenka Feberová
,
Martin Poliačik
,
Podzim - 4. kolo
14.10.2012
14:30
AY019
SHK D-P Pardubice
-
DHK Zora Olomouc
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
13.10.2012
11:00
AY022
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Házená J.Hradec
Kateřina Brzósková
,
Jiří Králíček
,
13.10.2012
15:00
AY023
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Karviná
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
Podzim - 5. kolo
20.10.2012
11:00
AY025
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SHK D-P Pardubice
Jakub Popluhár
,
Daniel Douda
,
20.10.2012
15:00
AY027
Házená J.Hradec
-
Tatran Bohunice
Kristýna Proroková
,
Jan Zelenka
,
21.10.2012
09:00
AY028
Sokol Poruba
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
21.10.2012
16:30
AY030
DHK Zora Olomouc
-
HC Zlín
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
Podzim - 6. kolo
28.10.2012
14:30
AY031
SHK D-P Pardubice
-
HC Zlín
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
28.10.2012
16:00
AY034
Tatran Bohunice
-
Sokol Poruba
Patrick Netík
,
Břetislav Jurečka
,
27.10.2012
11:00
AY036
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Sokol Karviná
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
Podzim - 7. kolo
4.11.2012
12:30
AY037
TJ Sokol Karviná
-
SHK D-P Pardubice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
3.11.2012
12:30
AY038
Házená J.Hradec
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Marta Sovová
,
4.11.2012
16:30
AY041
DHK Zora Olomouc
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
Podzim - 8. kolo
11.11.2012
13:00
AY044
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HC Zlín
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
10.11.2012
13:00
AY045
Tatran Bohunice
-
DHK Zora Olomouc
Lukáš Králík
,
Otakar Bujnoch
,
10.11.2012
11:00
AY047
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Poruba
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
10.11.2012
12:30
AY048
TJ Sokol Karviná
-
Házená J.Hradec
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
Podzim - 9. kolo
18.11.2012
15:00
AY049
Házená J.Hradec
-
SHK D-P Pardubice
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
18.11.2012
09:00
AY050
Sokol Poruba
-
TJ Sokol Karviná
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
18.11.2012
11:00
AY053
HC Zlín
-
Tatran Bohunice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
Podzim - 10. kolo
25.11.2012
14:30
AY055
SHK D-P Pardubice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
25.11.2012
17:00
AY058
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Zora Olomouc
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
24.11.2012
12:30
AY060
Házená J.Hradec
-
Sokol Poruba
Josef Čapek
,
Jiří Větrovský
,
Podzim - 11. kolo
2.12.2012
11:00
AY061
Sokol Poruba
-
SHK D-P Pardubice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
2.12.2012
14:30
AY063
DHK Zora Olomouc
-
TJ Sokol Karviná
Petr Směja
,
Josef Škroch
,
1.12.2012
10:00
AY064
HC Zlín
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
2.12.2012
17:00
AY066
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Tatran Bohunice
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
Jaro - 12. kolo
10.2.2013
16:00
AY067
SHK D-P Pardubice
-
Tatran Bohunice
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
10.2.2013
17:00
AY070
HC Zlín
-
TJ Sokol Karviná
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
10.2.2013
16:30
AY071
DHK Zora Olomouc
-
Házená J.Hradec
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
Jaro - 13. kolo
17.2.2013
09:00
AY074
Sokol Poruba
-
DHK Zora Olomouc
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
16.2.2013
13:00
AY075
Házená J.Hradec
-
HC Zlín
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
16.2.2013
16:00
AY077
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jaroslav Hanych
,
Jaro - 14. kolo
23.2.2013
15:00
AY080
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jakub Popluhár
,
David Šlezingr
,
2.2.2013
17:00
AY081
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Karviná
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
23.2.2013
09:00
AY083
HC Zlín
-
Sokol Poruba
Petr Videcký
,
Pavel Švidernoch
,
Jaro - 15. kolo
3.3.2013
16:30
AY085
DHK Zora Olomouc
-
SHK D-P Pardubice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
10.4.2013
17:00
AY088
Házená J.Hradec
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Větrovský
,
Jan Zelenka
,
28.4.2013
14:00
AY089
TJ Sokol Karviná
-
Tatran Bohunice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
Jaro - 16. kolo
10.3.2013
10:30
AY091
SHK D-P Pardubice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
9.3.2013
15:00
AY093
Tatran Bohunice
-
Házená J.Hradec
Petr Směja
,
Roman Smékal
,
10.3.2013
11:00
AY094
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Poruba
Petr Halada
,
Luděk Točík
,
10.3.2013
14:00
AY096
HC Zlín
-
DHK Zora Olomouc
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
Jaro - 17. kolo
16.3.2013
11:00
AY097
HC Zlín
-
SHK D-P Pardubice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
17.3.2013
09:00
AY100
Sokol Poruba
-
Tatran Bohunice
Jaroslav Paululik
,
Marek Jaroň
,
9.2.2013
11:00
AY102
TJ Sokol Karviná
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
Jaro - 18. kolo
6.4.2013
14:30
AY103
SHK D-P Pardubice
-
TJ Sokol Karviná
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
6.4.2013
11:00
AY104
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Házená J.Hradec
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
6.4.2013
13:00
AY107
Jiskra Havlíčkův Brod
-
DHK Zora Olomouc
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
Jaro - 19. kolo
14.4.2013
11:00
AY110
HC Zlín
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
14.4.2013
17:30
AY111
DHK Zora Olomouc
-
Tatran Bohunice
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
14.4.2013
09:50
AY113
Sokol Poruba
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Radomír Kuča
,
Martin Poliačik
,
1.2.2013
15:30
AY114
Házená J.Hradec
-
TJ Sokol Karviná
Jiří Větrovský
,
Jan Zelenka
,
Jaro - 20. kolo
21.4.2013
14:30
AY115
SHK D-P Pardubice
-
Házená J.Hradec
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
19.4.2013
17:15
AY116
TJ Sokol Karviná
-
Sokol Poruba
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
20.4.2013
13:00
AY119
Tatran Bohunice
-
HC Zlín
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
Jaro - 21. kolo
27.4.2013
15:00
AY121
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SHK D-P Pardubice
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
28.4.2013
16:30
AY124
DHK Zora Olomouc
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
28.4.2013
15:00
AY126
Sokol Poruba
-
Házená J.Hradec
Radomír Kuča
,
Michal Paululik
,
Jaro - 22. kolo
5.5.2013
12:30
AY127
SHK D-P Pardubice
-
Sokol Poruba
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
4.5.2013
17:00
AY129
TJ Sokol Karviná
-
DHK Zora Olomouc
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
4.5.2013
11:00
AY130
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HC Zlín
Petr Směja
,
David Šlezingr
,
4.5.2013
15:00
AY132
Tatran Bohunice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.