Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Iuliia Snopová
Post
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
143
Starty
W.H.I.L.
04.05. [AP219]
Šaľa - Michalovce
17 : 24
3 branek
28.04. [AP218]
Michalovce - Šaľa
31 : 19
3 branek
27.04. [AP217]
Michalovce - Šaľa
33 : 20
6 branek
20.04. [AP211]
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
26 : 35
7 branek
14.04. [AP209]
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
42 : 19
9 branek
13.04. [AP207]
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
39 : 15
1 branek
06.04. [AP179]
Michalovce - J.Hradec
41 : 18
5 branek
30.03. [AP172]
Michalovce - Slavia
34 : 27
6 branek
15.03. [AP166]
Šaľa - Michalovce
27 : 27
4 branek
09.03. [AP157]
Michalovce - Poruba
35 : 28
5 branek
02.03. [AP153]
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
27 : 28
8 branek
27.02. [AP142]
Michalovce - Most
32 : 22
4 branek
23.02. [AP140]
Partizánske - Michalovce
22 : 28
2 branek
10.02. [AP126]
Michalovce - Olomouc
33 : 14
6 branek
02.02. [AP114]
Veselí n.M. - Michalovce
15 : 24
4 branek
26.01. [AP111]
Michalovce - Písek
36 : 14
5 branek
19.01. [AP101]
Zlín - Michalovce
26 : 34
9 branek
16.01. [AP096]
Michalovce - Nitra
47 : 17
5 branek
07.01. [AP088]
J.Hradec - Michalovce
25 : 32
5 branek
06.01. [AP081]
Slavia - Michalovce
30 : 35
4 branek
14.11. [AP075]
Michalovce - Šaľa
38 : 28
4 branek
07.11. [AP066]
Poruba - Michalovce
28 : 27
3 branek
03.11. [AP062]
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
34 : 25
8 branek
31.10. [AP051]
Most - Michalovce
25 : 24
5 branek
27.10. [AP049]
Michalovce - Partizánske
36 : 23
5 branek
10.10. [AP035]
Olomouc - Michalovce
19 : 32
5 branek
28.09. [AP023]
Michalovce - Veselí n.M.
25 : 25
2 branek
08.09. [AP010]
Michalovce - Zlín
30 : 18
1 branek
05.09. [AP020]
Písek - Michalovce
17 : 35
5 branek
01.09. [AP005]
Nitra - Michalovce
20 : 39
4 branek
Další
Předchozí kola
Skupina L - výsledky
video
online
Zlín "B" - Kobylisy II
25 : 19
video
online
Háje - H. Brod
32 : 15
video
online
Háje - Zlín "B"
27 : 13
video
online
H. Brod - Kobylisy II
29 : 28
video
online
Kobylisy II - Háje
22 : 39
video
online
Zlín "B" - H. Brod
24 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
3
3
0
0
98 : 50
6
2
Zlín "B"
3
1
1
1
62 : 70
3
3
H. Brod
3
1
1
1
68 : 84
3
4
Kobylisy II
3
0
0
3
69 : 93
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.