Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Ludmila Žídková
Post
Mateřský klub
Tatran Střešovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1982
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
166
Starty
Český pohár žen
19.09. [APR019]
Střešovice - J.Hradec
19 : 33
4 branek
07.09. [APR010]
Střešovice - Kobylisy
21 : 20
3 branek
02.09. [APR001]
Střešovice - Ústí n.L.
24 : 19
4 branek
1.liga žen
05.05. [AR130]
Kobylisy - Zlín B
35 : 22
6 branek
28.04. [AR124]
Olomouc B - Kobylisy
29 : 31
9 branek
21.04. [AR117]
Kobylisy - S.Vršovice
25 : 23
4 branek
14.04. [AR113]
Poruba B - Kobylisy
27 : 19
7 branek
06.04. [AR104]
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
30 : 15
5 branek
10.03. [AR091]
Otrokovice - Kobylisy
33 : 20
7 branek
03.03. [AR090]
Kobylisy - Kunovice
21 : 20
6 branek
24.02. [AR080]
Slavia B - Kobylisy
32 : 15
5 branek
17.02. [AR077]
Kobylisy - H.Brod
26 : 20
4 branek
09.02. [AR069]
HC Plzeň - Kobylisy
31 : 21
1 branek
2.liga žen Č
02.12. [AS064]
Slavoj Tachov - Kobylisy B
18 : 18
10 branek
18.11. [AS051]
Ústí n.L. - Kobylisy B
30 : 21
8 branek
11.11. [AS047]
Kobylisy B - Strakonice
18 : 26
5 branek
03.11. [AS038]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Kobylisy B
21 : 21
6 branek
28.10. [AS036]
Kobylisy B - Č.Budějovice
26 : 26
7 branek
21.10. [AS025]
Kobylisy B - Pardubice
18 : 27
7 branek
14.10. [AS024]
Most B - Kobylisy B
24 : 23
3 branek
30.09. [AS014]
Kobylisy B - Astra
27 : 24
4 branek
22.09. [AS011]
Turnov - Kobylisy B
19 : 22
6 branek
16.09. [AS003]
Kobylisy B - Milevsko
27 : 6
1 branek
Pražský přebor žen
09.06. [BB055]
S.Vršovice B - Střešovice
18 : 18
5 branek
10.05. [BB044]
Střešovice - Háje
26 : 20
4 branek
03.05. [BB037]
Střešovice - Radlice
27 : 21
4 branek
19.04. [BB030]
Střešovice - Praha 4
21 : 13
4 branek
19.10. [BB027]
Střešovice - S.Vršovice B
18 : 15
5 branek
12.10. [BB023]
Astra C - Střešovice
21 : 26
4 branek
05.10. [BB018]
Střešovice - Mělník
25 : 16
7 branek
Další
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4 - výsledky
video
online
Olomouc - SVŠ Plzeň
17 : 20
video
online
Písek - Zlín
34 : 30
video
online
SVŠ Plzeň - Olomouc
25 : 29
video
online
Zlín - Písek
36 : 25
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
21
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
18
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
10
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
7
Sára Kovářová
Sokol Písek
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kamila Švihálková
Sokol Písek
4
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
4
Natálie Gärtnerová
HC Zlín
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.