Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L 2012/13
WHIL-nadstavba ČR 1-4
WHIL-nadstavba ČR 5-8
Play-of SR ženy 1-4 semifinále
Play-of SR ženy 1-2 finále
Play-of SR ženy 3-4
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Jakub Kudla
Post
Mateřský klub
SK Kuřim
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
169
Starty
1.liga mužů
19.05. [AB132]
N.Veselí - Bystřice p.H.
25 : 29
1 branek
12.05. [AB122]
Olomouc - N.Veselí
25 : 25
3 branek
05.05. [AB119]
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 32
6 branek
13.04. [AB100]
Litovel - N.Veselí
33 : 24
6 branek
23.03. [AB093]
N.Veselí - Strakonice
27 : 26
3 branek
16.03. [AB089]
Ústí n.L. - N.Veselí
26 : 23
2 branek
10.03. [AB080]
N.Veselí - Loko Louny
29 : 27
3 branek
03.03. [AB078]
Karviná B - N.Veselí
22 : 31
9 branek
24.02. [AB067]
Chodov - N.Veselí
21 : 29
1 branek
09.12. [AB066]
Bystřice p.H. - N.Veselí
21 : 19
3 branek
02.12. [AB056]
N.Veselí - Olomouc
29 : 26
3 branek
25.11. [AB053]
Jičín "B" - N.Veselí
20 : 29
7 branek
18.11. [AB045]
N.Veselí - Náchod
31 : 25
4 branek
11.11. [AB040]
Zlín - N.Veselí
21 : 16
1 branek
28.10. [AB034]
N.Veselí - Litovel
33 : 27
1 branek
20.10. [AB027]
Strakonice - N.Veselí
27 : 19
2 branek
13.10. [AB023]
N.Veselí - Ústí n.L.
38 : 19
5 branek
07.10. [AB014]
Loko Louny - N.Veselí
31 : 30
6 branek
30.09. [AB012]
N.Veselí - Karviná B
24 : 22
3 branek
22.09. [AB001]
N.Veselí - Chodov
26 : 23
0 branek
2.liga mužů JM
18.05. [AE128]
SK Kuřim - Brno B
30 : 29
4 branek
11.05. [AE126]
Sokolnice - SK Kuřim
37 : 36
8 branek
04.05. [AE115]
Ivančice - SK Kuřim
30 : 32
6 branek
14.04. [AE101]
SK Kuřim - Prostějov
33 : 29
5 branek
24.03. [AE093]
Hustopeče - SK Kuřim
28 : 32
5 branek
17.03. [AE088]
SK Kuřim - Telnice
34 : 26
6 branek
02.03. [AE075]
SK Kuřim - Maloměřice
26 : 22
5 branek
08.12. [AE062]
Brno B - SK Kuřim
29 : 26
7 branek
01.12. [AE060]
SK Kuřim - Sokolnice
32 : 26
9 branek
24.11. [AE049]
SK Kuřim - Ivančice
27 : 26
5 branek
Další
Předchozí kola
Play-of SR ženy 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
31 : 32
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 28
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 27
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
28 : 26
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
32 : 25
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
238
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
192
Alžběta Polláková
ŠKP Piccard Senec
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
78
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
65
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
57
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
56
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.