Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Eliška Herlíková
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
22
Starty
2.liga žen Č
05.05. [AS130]
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
1 branek
27.04. [AS123]
Most B - Slavoj Tachov
26 : 23
5 branek
21.04. [AS119]
Astra - Slavoj Tachov
26 : 23
0 branek
14.04. [AS110]
Slavoj Tachov - Turnov
29 : 22
0 branek
07.04. [AS108]
Milevsko - Slavoj Tachov
27 : 32
2 branek
17.03. [AS097]
Slavoj Tachov - Pardubice
26 : 26
0 branek
02.03. [AS086]
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
27 : 33
2 branek
23.02. [AS083]
Slavoj Tachov - Strakonice
34 : 19
1 branek
17.02. [AS075]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Slavoj Tachov
15 : 29
4 branek
10.02. [AS070]
Slavoj Tachov - Č.Budějovice
21 : 19
0 branek
02.12. [AS064]
Slavoj Tachov - Kobylisy B
18 : 18
0 branek
25.11. [AS057]
Slavoj Tachov - Most B
15 : 25
1 branek
18.11. [AS053]
Slavoj Tachov - Astra
23 : 17
0 branek
10.11. [AS044]
Turnov - Slavoj Tachov
21 : 27
1 branek
04.11. [AS042]
Slavoj Tachov - Milevsko
36 : 15
1 branek
28.10. [AS031]
Pardubice - Slavoj Tachov
36 : 19
0 branek
14.10. [AS020]
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
29 : 19
1 branek
29.09. [AS017]
Strakonice - Slavoj Tachov
23 : 26
0 branek
23.09. [AS009]
Slavoj Tachov - Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 16
2 branek
15.09. [AS004]
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
22 : 22
0 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Astra - Turnov
29 : 25
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
video
online
Pardubice - Strakonice
29 : 22
video
online
Most B - Milevsko
26 : 22
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
20
15
3
2
535 : 414
33
2
Most B
20
14
2
4
538 : 453
30
3
Slavoj Tachov
20
13
3
4
517 : 437
29
4
Strakonice
20
12
2
6
481 : 457
26
5
Astra
20
11
0
9
506 : 455
22
6
Pardubice
20
10
2
8
529 : 472
22
7
Kobylisy B
20
7
3
10
449 : 448
17
8
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
1
12
419 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
8
1
11
505 : 503
15
10
Turnov
20
4
1
15
434 : 497
9
11
Milevsko
20
0
0
20
335 : 591
0
Tabulka střelců
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
157
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vildová
Astra Praha
47
Lucie Ševrová
TJ Turnov
39
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
44
Gabriela Pešlová
Astra Praha
26
Jana Nalezencová
TJ Turnov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.