Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Karolína Brožová
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
101
Starty
1.liga starších dorostenek
01.05. [AU132]
Slavia - H.Brod
49 : 24
2 branek
28.04. [AU081]
H.Brod - Písek
26 : 29
8 branek
21.04. [AU120]
H.Brod - HC Plzeň
25 : 28
3 branek
14.04. [AU110]
Zlín - H.Brod
31 : 20
2 branek
06.04. [AU107]
H.Brod - Olomouc
20 : 33
3 branek
16.03. [AU099]
S.Vršovice - H.Brod
27 : 25
0 branek
10.03. [AU094]
H.Brod - Poruba
26 : 24
0 branek
17.02. [AU077]
Kobylisy - H.Brod
29 : 36
3 branek
02.12. [AU066]
H.Brod - Slavia
27 : 27
0 branek
17.11. [AU054]
HC Plzeň - H.Brod
36 : 29
5 branek
11.11. [AU044]
H.Brod - Zlín
25 : 27
5 branek
04.11. [AU041]
Olomouc - H.Brod
34 : 30
2 branek
28.10. [AU033]
H.Brod - S.Vršovice
31 : 30
1 branek
21.10. [AU028]
Poruba - H.Brod
29 : 23
8 branek
13.10. [AU022]
H.Brod - SVŠ Plzeň
29 : 25
6 branek
29.09. [AU015]
Písek - H.Brod
32 : 28
6 branek
23.09. [AU011]
H.Brod - Kobylisy
33 : 26
2 branek
1.liga mladších dorostenek M
04.05. [AY132]
Bohunice - H.Brod
25 : 26
5 branek
14.04. [AY110]
Zlín - H.Brod
31 : 28
3 branek
10.04. [AY088]
J.Hradec - H.Brod
29 : 31
2 branek
16.02. [AY077]
V. Meziříčí - H.Brod
46 : 38
8 branek
02.02. [AY081]
H.Brod - Karviná
35 : 23
3 branek
02.12. [AY066]
H.Brod - Bohunice
34 : 24
6 branek
25.11. [AY055]
Pardubice - H.Brod
22 : 40
4 branek
04.11. [AY041]
Olomouc - H.Brod
30 : 22
2 branek
21.10. [AY015]
Karviná - H.Brod
32 : 35
7 branek
23.09. [AY011]
H.Brod - V. Meziříčí
34 : 32
5 branek
Předchozí kola
Skupina A - výsledky
video
online
Žirovnice - Slavia
3 : 14
video
online
Písek - Zora Olomouc
12 : 18
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Hodonín
20 : 9
video
online
Žirovnice - Písek
16 : 15
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
17 : 15
video
online
Hodonín - Slavia
11 : 10
video
online
Zora Olomouc - Žirovnice
15 : 10
video
online
Písek - DHC-SVŠ Plzeň
14 : 20
video
online
Hodonín - Žirovnice
12 : 5
video
online
Slavia - Písek
20 : 11
video
online
Zora Olomouc - Hodonín
8 : 15
video
online
Žirovnice - DHC-SVŠ Plzeň
11 : 14
video
online
Slavia - Zora Olomouc
17 : 5
video
online
Písek - Hodonín
16 : 19
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Slavia
17 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC-SVŠ Plzeň
5
4
0
1
86 : 67
8
2
Hodonín
5
4
0
1
66 : 59
8
3
Slavia
5
3
0
2
77 : 47
6
4
Zora Olomouc
5
3
0
2
63 : 69
6
5
Žirovnice
5
1
0
4
45 : 70
2
6
Písek
5
0
0
5
68 : 93
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.