Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Tereza Mladenova
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
28
Starty
1.liga starších dorostenek
21.04. [AU119]
Slavia - Zlín
31 : 27
1 branek
14.04. [AU110]
Zlín - H.Brod
31 : 20
0 branek
06.04. [AU108]
Zlín - HC Plzeň
32 : 22
1 branek
17.02. [AU075]
SVŠ Plzeň - Zlín
20 : 30
1 branek
10.02. [AU070]
Zlín - Písek
22 : 25
1 branek
01.12. [AU064]
Zlín - Kobylisy
36 : 26
2 branek
18.11. [AU053]
Zlín - Slavia
21 : 26
0 branek
11.11. [AU044]
H.Brod - Zlín
25 : 27
0 branek
03.11. [AU042]
HC Plzeň - Zlín
28 : 26
2 branek
21.10. [AU030]
Olomouc - Zlín
24 : 22
0 branek
14.10. [AU020]
Zlín - S.Vršovice
37 : 25
2 branek
30.09. [AU017]
Poruba - Zlín
22 : 26
0 branek
22.09. [AU009]
Zlín - SVŠ Plzeň
29 : 17
1 branek
15.09. [AU004]
Písek - Zlín
23 : 32
0 branek
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
26.05. [AXY004]
Zlín - Písek
36 : 25
1 branek
1.liga mladších dorostenek M
20.04. [AY119]
Bohunice - Zlín
18 : 17
2 branek
14.04. [AY110]
Zlín - H.Brod
31 : 28
2 branek
16.03. [AY097]
Zlín - Pardubice
34 : 17
4 branek
10.03. [AY096]
Zlín - Olomouc
18 : 27
3 branek
18.11. [AY053]
Zlín - Bohunice
18 : 17
5 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Astra - Turnov
29 : 25
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
video
online
Pardubice - Strakonice
29 : 22
video
online
Most B - Milevsko
26 : 22
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
20
15
3
2
535 : 414
33
2
Most B
20
14
2
4
538 : 453
30
3
Slavoj Tachov
20
13
3
4
517 : 437
29
4
Strakonice
20
12
2
6
481 : 457
26
5
Astra
20
11
0
9
506 : 455
22
6
Pardubice
20
10
2
8
529 : 472
22
7
Kobylisy B
20
7
3
10
449 : 448
17
8
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
1
12
419 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
8
1
11
505 : 503
15
10
Turnov
20
4
1
15
434 : 497
9
11
Milevsko
20
0
0
20
335 : 591
0
Tabulka střelců
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
157
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vildová
Astra Praha
47
Lucie Ševrová
TJ Turnov
39
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
44
Gabriela Pešlová
Astra Praha
26
Jana Nalezencová
TJ Turnov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.