Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Tereza Mladenova
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
28
Starty
1.liga starších dorostenek
21.04. [AU119]
Slavia - Zlín
31 : 27
1 branek
14.04. [AU110]
Zlín - H.Brod
31 : 20
0 branek
06.04. [AU108]
Zlín - HC Plzeň
32 : 22
1 branek
17.02. [AU075]
SVŠ Plzeň - Zlín
20 : 30
1 branek
10.02. [AU070]
Zlín - Písek
22 : 25
1 branek
01.12. [AU064]
Zlín - Kobylisy
36 : 26
2 branek
18.11. [AU053]
Zlín - Slavia
21 : 26
0 branek
11.11. [AU044]
H.Brod - Zlín
25 : 27
0 branek
03.11. [AU042]
HC Plzeň - Zlín
28 : 26
2 branek
21.10. [AU030]
Olomouc - Zlín
24 : 22
0 branek
14.10. [AU020]
Zlín - S.Vršovice
37 : 25
2 branek
30.09. [AU017]
Poruba - Zlín
22 : 26
0 branek
22.09. [AU009]
Zlín - SVŠ Plzeň
29 : 17
1 branek
15.09. [AU004]
Písek - Zlín
23 : 32
0 branek
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
26.05. [AXY004]
Zlín - Písek
36 : 25
1 branek
1.liga mladších dorostenek M
20.04. [AY119]
Bohunice - Zlín
18 : 17
2 branek
14.04. [AY110]
Zlín - H.Brod
31 : 28
2 branek
16.03. [AY097]
Zlín - Pardubice
34 : 17
4 branek
10.03. [AY096]
Zlín - Olomouc
18 : 27
3 branek
18.11. [AY053]
Zlín - Bohunice
18 : 17
5 branek
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Slavia - Poruba
29 : 25
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
29
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
25
Klára Černá
DHC Slavia Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
7
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
7
Kristýna Salčáková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
6
Andrea Lorencová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.