Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek-Čechy
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Kateřina Dubská
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
58
Starty
2.liga starších dorostenek Č
01.05. [AV060]
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
13 : 15
0 branek
20.04. [AV054]
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
21 : 19
0 branek
20.04. [AV039]
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
28 : 16
2 branek
07.04. [AV047]
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
30 : 19
2 branek
07.04. [AV032]
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
26 : 19
3 branek
16.03. [AV045]
Lokomotiva Cheb - Astra Praha
16 : 16
0 branek
23.02. [AV050]
ČZ HBC Strakonice - Lokomotiva Cheb
26 : 17
2 branek
23.02. [AV035]
ČZ HBC Strakonice - Lokomotiva Cheb
22 : 17
3 branek
24.11. [AV030]
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
12 : 18
1 branek
20.10. [AV015]
Lokomotiva Cheb - Astra Praha
18 : 22
1 branek
28.09. [AV024]
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
26 : 30
3 branek
28.09. [AV009]
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
27 : 28
3 branek
22.09. [AV005]
Lokomotiva Cheb - ČZ HBC Strakonice
15 : 32
0 branek
22.09. [AV020]
Lokomotiva Cheb - ČZ HBC Strakonice
12 : 25
2 branek
1.liga mladších dorostenek Č
05.05. [AX130]
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
27 : 13
1 branek
27.04. [AX123]
DHK Baník Most - TJ Slavoj Tachov
22 : 15
1 branek
21.04. [AX119]
Slavia - TJ Slavoj Tachov
27 : 14
2 branek
10.03. [AX096]
TJ Slavoj Tachov - Háje
28 : 34
1 branek
17.02. [AX075]
SVŠ Plzeň - TJ Slavoj Tachov
34 : 23
5 branek
10.02. [AX070]
TJ Slavoj Tachov - Písek
15 : 22
2 branek
16.12. [AX053]
TJ Slavoj Tachov - Slavia
13 : 28
0 branek
02.12. [AX064]
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
21 : 34
2 branek
25.11. [AX057]
TJ Slavoj Tachov - DHK Baník Most
19 : 19
4 branek
20.10. [AX030]
Háje - TJ Slavoj Tachov
23 : 16
4 branek
14.10. [AX020]
TJ Slavoj Tachov - S.Vršovice
29 : 24
4 branek
23.09. [AX009]
TJ Slavoj Tachov - SVŠ Plzeň
14 : 31
3 branek
15.09. [AX004]
Písek - TJ Slavoj Tachov
28 : 16
2 branek
Předchozí kola
Jaro II - 20. kolo - výsledky
video
online
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
13 : 15
video
online
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
29 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice
16
14
0
2
417 : 293
28
2
Házená J.Hradec
16
9
0
7
379 : 375
18
3
Lokomotiva Cheb
16
6
1
9
311 : 363
13
4
Č.Budějovice
16
6
0
10
366 : 381
12
5
Astra Praha
16
4
1
11
273 : 334
9
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
126
Veronika Kolbová
Lokomotiva České Budějovice
105
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
92
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
23
Veronika Kolbová
Lokomotiva České Budějovice
20
Iva Slabá
Astra Praha
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
30
Veronika Strašíková
Astra Praha
26
Kateřina Dubská
Lokomotiva Cheb
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.