Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Morava
Žákovská liga starších žaček
Kateřina Dubská
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
58
Starty
2.liga starších dorostenek Č
01.05. [AV060]
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
13 : 15
0 branek
20.04. [AV054]
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
21 : 19
0 branek
20.04. [AV039]
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
28 : 16
2 branek
07.04. [AV047]
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
30 : 19
2 branek
07.04. [AV032]
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
26 : 19
3 branek
16.03. [AV045]
Lokomotiva Cheb - Astra Praha
16 : 16
0 branek
23.02. [AV050]
ČZ HBC Strakonice - Lokomotiva Cheb
26 : 17
2 branek
23.02. [AV035]
ČZ HBC Strakonice - Lokomotiva Cheb
22 : 17
3 branek
24.11. [AV030]
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
12 : 18
1 branek
20.10. [AV015]
Lokomotiva Cheb - Astra Praha
18 : 22
1 branek
28.09. [AV024]
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
26 : 30
3 branek
28.09. [AV009]
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
27 : 28
3 branek
22.09. [AV005]
Lokomotiva Cheb - ČZ HBC Strakonice
15 : 32
0 branek
22.09. [AV020]
Lokomotiva Cheb - ČZ HBC Strakonice
12 : 25
2 branek
1.liga mladších dorostenek Č
05.05. [AX130]
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
27 : 13
1 branek
27.04. [AX123]
DHK Baník Most - TJ Slavoj Tachov
22 : 15
1 branek
21.04. [AX119]
Slavia - TJ Slavoj Tachov
27 : 14
2 branek
10.03. [AX096]
TJ Slavoj Tachov - Háje
28 : 34
1 branek
17.02. [AX075]
SVŠ Plzeň - TJ Slavoj Tachov
34 : 23
5 branek
10.02. [AX070]
TJ Slavoj Tachov - Písek
15 : 22
2 branek
16.12. [AX053]
TJ Slavoj Tachov - Slavia
13 : 28
0 branek
02.12. [AX064]
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
21 : 34
2 branek
25.11. [AX057]
TJ Slavoj Tachov - DHK Baník Most
19 : 19
4 branek
20.10. [AX030]
Háje - TJ Slavoj Tachov
23 : 16
4 branek
14.10. [AX020]
TJ Slavoj Tachov - S.Vršovice
29 : 24
4 branek
23.09. [AX009]
TJ Slavoj Tachov - SVŠ Plzeň
14 : 31
3 branek
15.09. [AX004]
Písek - TJ Slavoj Tachov
28 : 16
2 branek
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí - Zlín
30 : 34
video
online
Bohunice - H.Brod
25 : 26
video
online
Karviná - Olomouc
20 : 50
video
online
Pardubice - Poruba
19 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
15
0
1
511 : 320
30
2
Zlín
16
13
0
3
463 : 380
26
3
H.Brod
16
11
0
5
514 : 474
22
4
V. Meziříčí
16
8
0
8
490 : 456
16
5
Poruba
16
9
0
7
411 : 390
16
6
Bohunice
16
6
1
9
349 : 371
13
7
J.Hradec
16
5
0
11
375 : 417
10
8
Pardubice
16
2
1
13
305 : 479
5
9
Karviná
16
2
0
14
370 : 501
4
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
167
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
158
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
49
Alžběta Kociánová
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Jadamíková
TJ Sokol Karviná
32
Veronika Řeháková
SHK D-P Pardubice
28
Alžběta Kociánová
Jiskra Havlíčkův Brod
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.