Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Kateřina Dubská
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
58
Starty
2.liga starších dorostenek Č
01.05. [AV060]
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
13 : 15
0 branek
20.04. [AV054]
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
21 : 19
0 branek
20.04. [AV039]
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
28 : 16
2 branek
07.04. [AV047]
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
30 : 19
2 branek
07.04. [AV032]
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
26 : 19
3 branek
16.03. [AV045]
Lokomotiva Cheb - Astra Praha
16 : 16
0 branek
23.02. [AV050]
ČZ HBC Strakonice - Lokomotiva Cheb
26 : 17
2 branek
23.02. [AV035]
ČZ HBC Strakonice - Lokomotiva Cheb
22 : 17
3 branek
24.11. [AV030]
Astra Praha - Lokomotiva Cheb
12 : 18
1 branek
20.10. [AV015]
Lokomotiva Cheb - Astra Praha
18 : 22
1 branek
28.09. [AV024]
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
26 : 30
3 branek
28.09. [AV009]
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
27 : 28
3 branek
22.09. [AV005]
Lokomotiva Cheb - ČZ HBC Strakonice
15 : 32
0 branek
22.09. [AV020]
Lokomotiva Cheb - ČZ HBC Strakonice
12 : 25
2 branek
1.liga mladších dorostenek Č
05.05. [AX130]
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
27 : 13
1 branek
27.04. [AX123]
DHK Baník Most - TJ Slavoj Tachov
22 : 15
1 branek
21.04. [AX119]
Slavia - TJ Slavoj Tachov
27 : 14
2 branek
10.03. [AX096]
TJ Slavoj Tachov - Háje
28 : 34
1 branek
17.02. [AX075]
SVŠ Plzeň - TJ Slavoj Tachov
34 : 23
5 branek
10.02. [AX070]
TJ Slavoj Tachov - Písek
15 : 22
2 branek
16.12. [AX053]
TJ Slavoj Tachov - Slavia
13 : 28
0 branek
02.12. [AX064]
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
21 : 34
2 branek
25.11. [AX057]
TJ Slavoj Tachov - DHK Baník Most
19 : 19
4 branek
20.10. [AX030]
Háje - TJ Slavoj Tachov
23 : 16
4 branek
14.10. [AX020]
TJ Slavoj Tachov - S.Vršovice
29 : 24
4 branek
23.09. [AX009]
TJ Slavoj Tachov - SVŠ Plzeň
14 : 31
3 branek
15.09. [AX004]
Písek - TJ Slavoj Tachov
28 : 16
2 branek
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Slavia - Poruba
29 : 25
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
29
Romana Chrenková
DHC Sokol Poruba
25
Klára Černá
DHC Slavia Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
7
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
7
Kristýna Salčáková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
6
Andrea Lorencová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.