Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Barbora Večeřová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
48
Počet branek
183
Starty
1.liga mladších dorostenek Č
05.05. [AX130]
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
27 : 13
7 branek
28.04. [AX124]
Háje - Kobylisy
26 : 33
4 branek
20.04. [AX117]
Kobylisy - S.Vršovice
44 : 29
6 branek
06.04. [AX104]
Kobylisy - SVŠ Plzeň
15 : 28
0 branek
17.03. [AX102]
Písek - Kobylisy
41 : 39
4 branek
03.03. [AX090]
Kobylisy - DHK Baník Most
30 : 20
5 branek
02.12. [AX064]
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
21 : 34
2 branek
24.11. [AX058]
Kobylisy - Háje
37 : 28
4 branek
17.11. [AX051]
S.Vršovice - Kobylisy
16 : 43
4 branek
04.11. [AX038]
SVŠ Plzeň - Kobylisy
34 : 26
1 branek
28.10. [AX036]
Kobylisy - Písek
32 : 28
0 branek
14.10. [AX024]
DHK Baník Most - Kobylisy
25 : 25
4 branek
Žákovská liga starších žaček
02.03. [AZ123]
Kobylisy II - Háje
22 : 39
8 branek
02.03. [AZ122]
H. Brod - Kobylisy II
29 : 28
7 branek
02.03. [AZ119]
Zlín "B" - Kobylisy II
25 : 19
2 branek
10.02. [AZ068]
Kobylisy II - Kunovice
18 : 14
3 branek
10.02. [AZ066]
SKH Velká n.V. - Kobylisy II
12 : 22
5 branek
10.02. [AZ064]
DHC-SVŠ Plzeň - Kobylisy II
20 : 17
6 branek
10.02. [AZ062]
Kobylisy II - Žirovnice
19 : 9
4 branek
20.01. [AZ029]
Kobylisy II - H. Brod
24 : 16
7 branek
20.01. [AZ025]
Č.Budějovice - Kobylisy II
19 : 22
5 branek
20.01. [AZ023]
Kobylisy II - Holečkova
23 : 15
9 branek
20.01. [AZ019]
Zlín "B" - Kobylisy II
20 : 17
6 branek
20.01. [AZ017]
Kobylisy II - DHC Plzeň A
14 : 10
5 branek
Přebor Prahy starších žákyň
18.05. [BE089]
Kobylisy II - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 9
7 branek
18.05. [BE085]
Pardubice - Kobylisy II
9 : 22
5 branek
18.05. [BE082]
Háje - Kobylisy II
11 : 9
4 branek
18.05. [BE079]
Kobylisy II - Astra
12 : 7
4 branek
18.05. [BE077]
S.Vršovice - Kobylisy II
2 : 15
6 branek
08.05. [BE074]
Háje - Kobylisy II
27 : 16
3 branek
Další
Předchozí kola
Skupina A - výsledky
video
online
Žirovnice - Slavia
3 : 14
video
online
Písek - Zora Olomouc
12 : 18
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Hodonín
20 : 9
video
online
Žirovnice - Písek
16 : 15
video
online
Zora Olomouc - DHC-SVŠ Plzeň
17 : 15
video
online
Hodonín - Slavia
11 : 10
video
online
Zora Olomouc - Žirovnice
15 : 10
video
online
Písek - DHC-SVŠ Plzeň
14 : 20
video
online
Hodonín - Žirovnice
12 : 5
video
online
Slavia - Písek
20 : 11
video
online
Zora Olomouc - Hodonín
8 : 15
video
online
Žirovnice - DHC-SVŠ Plzeň
11 : 14
video
online
Slavia - Zora Olomouc
17 : 5
video
online
Písek - Hodonín
16 : 19
video
online
DHC-SVŠ Plzeň - Slavia
17 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC-SVŠ Plzeň
5
4
0
1
86 : 67
8
2
Hodonín
5
4
0
1
66 : 59
8
3
Slavia
5
3
0
2
77 : 47
6
4
Zora Olomouc
5
3
0
2
63 : 69
6
5
Žirovnice
5
1
0
4
45 : 70
2
6
Písek
5
0
0
5
68 : 93
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.