Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Jitka Brožová
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
53
Počet branek
319
Starty
1.liga mladších dorostenek M
27.04. [AY121]
H.Brod - Pardubice
31 : 28
7 branek
14.04. [AY110]
Zlín - H.Brod
31 : 28
4 branek
10.04. [AY088]
J.Hradec - H.Brod
29 : 31
8 branek
06.04. [AY107]
H.Brod - Olomouc
27 : 28
13 branek
10.03. [AY094]
H.Brod - Poruba
28 : 30
6 branek
16.02. [AY077]
V. Meziříčí - H.Brod
46 : 38
10 branek
02.02. [AY081]
H.Brod - Karviná
35 : 23
13 branek
02.12. [AY066]
H.Brod - Bohunice
34 : 24
3 branek
25.11. [AY055]
Pardubice - H.Brod
22 : 40
2 branek
11.11. [AY044]
H.Brod - Zlín
41 : 34
5 branek
04.11. [AY041]
Olomouc - H.Brod
30 : 22
1 branek
21.10. [AY015]
Karviná - H.Brod
32 : 35
8 branek
21.10. [AY028]
Poruba - H.Brod
29 : 30
5 branek
13.10. [AY022]
H.Brod - J.Hradec
34 : 31
4 branek
23.09. [AY011]
H.Brod - V. Meziříčí
34 : 32
4 branek
Žákovská liga starších žaček
13.04. [AZ173]
Háje - H. Brod
23 : 14
7 branek
13.04. [AZ170]
H. Brod - Hlučín
24 : 25
8 branek
13.04. [AZ167]
HC Plzeň - H. Brod
19 : 15
5 branek
13.04. [AZ165]
H. Brod - Poruba
16 : 23
9 branek
23.03. [AZ150]
Háje - H. Brod
15 : 8
3 branek
23.03. [AZ148]
H. Brod - Zora Olomouc
20 : 16
5 branek
23.03. [AZ145]
H. Brod - DHC Plzeň A
10 : 11
4 branek
23.03. [AZ142]
Kunovice - H. Brod
12 : 17
4 branek
02.03. [AZ124]
Zlín "B" - H. Brod
24 : 24
8 branek
02.03. [AZ122]
H. Brod - Kobylisy II
29 : 28
7 branek
02.03. [AZ120]
Háje - H. Brod
32 : 15
7 branek
09.02. [AZ086]
H. Brod - Zlín "A"
19 : 24
6 branek
09.02. [AZ083]
Slavia - H. Brod
22 : 18
7 branek
09.02. [AZ081]
H. Brod - Poruba
16 : 25
4 branek
20.01. [AZ029]
Kobylisy II - H. Brod
24 : 16
9 branek
Další
Předchozí kola
Skupina M - výsledky
video
online
Poruba - Hlučín
11 : 10
video
online
Zlín "B" - Zlín "A"
7 : 21
video
online
Slavia - Žirovnice
15 : 3
video
online
Poruba - Zlín "B"
17 : 11
video
online
Zlín "A" - Slavia
16 : 9
video
online
Žirovnice - Hlučín
6 : 14
video
online
Zlín "A" - Poruba
24 : 5
video
online
Zlín "B" - Slavia
13 : 15
video
online
Žirovnice - Poruba
5 : 10
video
online
Hlučín - Zlín "B"
13 : 12
video
online
Zlín "A" - Žirovnice
21 : 5
video
online
Poruba - Slavia
6 : 11
video
online
Hlučín - Zlín "A"
9 : 16
video
online
Zlín "B" - Žirovnice
10 : 9
video
online
Slavia - Hlučín
9 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
5
0
0
98 : 35
10
2
Hlučín
5
3
0
2
61 : 54
6
3
Slavia
5
3
0
2
59 : 53
6
4
Poruba
5
3
0
2
49 : 61
6
5
Zlín "B"
5
1
0
4
53 : 75
2
6
Žirovnice
5
0
0
5
28 : 70
0
Tabulka střelců
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
137
Denisa Přečková
Sokol Poruba
134
Eva Svobodová
HC Háje
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
39
Andrea Gavláková
HC Háje
35
Barbora Večeřová
Sokol Kobylisy II
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monica Janebová
HC Zlín "B"
32
Martina Dombrovská
Sokol Poruba
26
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.