Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Čechy
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Kateřina Gloserová
Post
Mateřský klub
Tatran Střešovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1976
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
42
Starty
1.liga žen
10.03. [AR091]
Otrokovice - Kobylisy
33 : 20
0 branek
09.02. [AR069]
HC Plzeň - Kobylisy
31 : 21
1 branek
11.11. [AR047]
Kobylisy - Poruba B
20 : 29
0 branek
13.10. [AR024]
Kunovice - Kobylisy
25 : 24
0 branek
30.09. [AR014]
Kobylisy - Slavia B
18 : 22
0 branek
23.09. [AR011]
H.Brod - Kobylisy
15 : 28
4 branek
16.09. [AR003]
Kobylisy - HC Plzeň
15 : 22
0 branek
2.liga žen Č
05.05. [AS130]
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
3 branek
21.04. [AS117]
Kobylisy B - Ústí n.L.
28 : 27
4 branek
13.04. [AS113]
Strakonice - Kobylisy B
24 : 23
4 branek
06.04. [AS104]
Kobylisy B - Kovofiniš Ledeč n.S.
19 : 21
2 branek
17.03. [AS102]
Č.Budějovice - Kobylisy B
24 : 19
2 branek
03.03. [AS090]
Kobylisy B - Most B
20 : 32
3 branek
17.02. [AS077]
Kobylisy B - Turnov
21 : 19
3 branek
18.11. [AS051]
Ústí n.L. - Kobylisy B
30 : 21
1 branek
11.11. [AS047]
Kobylisy B - Strakonice
18 : 26
3 branek
03.11. [AS038]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Kobylisy B
21 : 21
3 branek
28.10. [AS036]
Kobylisy B - Č.Budějovice
26 : 26
1 branek
21.10. [AS025]
Kobylisy B - Pardubice
18 : 27
3 branek
16.09. [AS003]
Kobylisy B - Milevsko
27 : 6
5 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Astra - Turnov
29 : 25
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
26 : 22
video
online
Pardubice - Strakonice
29 : 22
video
online
Most B - Milevsko
26 : 22
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
18 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
20
15
3
2
535 : 414
33
2
Most B
20
14
2
4
538 : 453
30
3
Slavoj Tachov
20
13
3
4
517 : 437
29
4
Strakonice
20
12
2
6
481 : 457
26
5
Astra
20
11
0
9
506 : 455
22
6
Pardubice
20
10
2
8
529 : 472
22
7
Kobylisy B
20
7
3
10
449 : 448
17
8
Kovofiniš Ledeč n.S.
20
7
1
12
419 : 521
15
9
Ústí n.L.
20
8
1
11
505 : 503
15
10
Turnov
20
4
1
15
434 : 497
9
11
Milevsko
20
0
0
20
335 : 591
0
Tabulka střelců
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
157
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
153
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vildová
Astra Praha
47
Lucie Ševrová
TJ Turnov
39
Michaela Stejskalová
SHK D-P Pardubice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
44
Gabriela Pešlová
Astra Praha
26
Jana Nalezencová
TJ Turnov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.