Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
19.1. 15:00
AP100
Písek - Olomouc
23 : 24
7.11. 18:00
AP066
Poruba - Michalovce
28 : 27
27.10. 17:30
AP048
Olomouc - Most
25 : 30
17.10. 18:00
AP038
Veselí n.M. - Most
20 : 17
22.9. 17:00
AP021
Veselí n.M. - Olomouc
31 : 19
1.9. 16:00
AP006
Zlín - Olomouc
28 : 22
Český pohár žen
19.9. 18:00
APR022
V. Meziříčí - Veselí n.M.
21 : 33
1.liga žen
10.3. 15:00
AR091
Otrokovice - Kobylisy
33 : 20
1.liga-baráž
2.6. 15:00
ARP002
Zlín - HC Plzeň
27 : 19
2.liga žen M
16.2. 17:00
AT031
Bohunice - SK Velká Bystřice
30 : 10
2.liga starších dorostenek M
14.4. 13:45
AW051
HK Hodonín - Tatran Bohunice
16 : 25
10.3. 17:00
AW040
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
42 : 5
16.2. 15:00
AW031
Tatran Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 25
25.11. 10:30
AW029
HK Hodonín - HK Veselí n.M.
29 : 33
1.liga mladších dorostenek M
25.11. 17:00
AY058
V. Meziříčí - Olomouc
30 : 34
Jihomoravská liga mužů
23.9. 17:00
LA005
SK Kuřim B - Bohunice B
23 : 21
Jihomoravská liga st. žáků
4.11. 14:30
LF060
SK Kuřim - Sokolnice
30 : 24
23.9. 15:30
LF005
SK Kuřim - Bohunice
30 : 14
Jihomoravská liga st. žákyň
14.6. 18:00
LG058
SKH Velká n.V. - Ivančice
38 : 16
Jihomoravská liga ml. žáků
4.11. 13:00
LH060
SK Kuřim - Sokolnice
13 : 22
Jihomoravská liga ml. žákyň
14.6. 17:00
LJ058
Velká n.V. - Ivančice
11 : 14
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-of SR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
33 : 20
video
online
Michalovce - Šaľa
31 : 19
video
online
Šaľa - Michalovce
17 : 24
video
online
Šaľa - Michalovce
5.5. 10:30
video
online
Michalovce - Šaľa
8.5. 17:30
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol II Kobylisy
142
Sára Kovářová
Sokol Písek
130
Andrea Gavláková
HC Háje
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
64
Eva Levorová
HC Plzeň
26
Sára Kovářová
Sokol Písek
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Matoušková
Sokol II Kobylisy
32
Kateřina Mrázová
TJ Slavoj Tachov
30
Nikola Fidrová
Sokol II Kobylisy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.