Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže 1.liga mladších dorostenek Č
Podzim - 1. kolo
16.9.2012
11:00
AX003
Sokol II Kobylisy
-
HC Plzeň
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
15.9.2012
17:00
AX004
Sokol Písek
-
TJ Slavoj Tachov
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
15.9.2012
16:45
AX005
DHC SVŠ Plzeň
-
HC Háje
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
Podzim - 2. kolo
23.9.2012
11:00
AX009
TJ Slavoj Tachov
-
DHC SVŠ Plzeň
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
22.9.2012
11:30
AX010
HC Plzeň
-
Sokol Písek
Jiří Motl
,
Jaroslav Lorenc
,
23.9.2012
17:00
AX012
DHC Slavia Praha
-
DHK Baník Most
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
Podzim - 3. kolo
30.9.2012
11:00
AX014
Sokol II Kobylisy
-
DHC Slavia Praha
Pavla Skružná
,
Marta Sovová
,
29.9.2012
16:45
AX016
DHC SVŠ Plzeň
-
HC Plzeň
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
29.9.2012
09:00
AX018
Sokol Vršovice
-
HC Háje
Libor Skružný
,
Pavla Skružná
,
Podzim - 4. kolo
14.10.2012
12:00
AX020
TJ Slavoj Tachov
-
Sokol Vršovice
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
14.10.2012
15:00
AX023
DHC Slavia Praha
-
Sokol Písek
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
14.10.2012
14:30
AX024
DHK Baník Most
-
Sokol II Kobylisy
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
Podzim - 5. kolo
21.10.2012
15:00
AX026
Sokol Písek
-
DHK Baník Most
Jiří Hosnedl
,
Jiří Větrovský
,
20.10.2012
16:45
AX027
DHC SVŠ Plzeň
-
DHC Slavia Praha
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
21.10.2012
13:30
AX029
Sokol Vršovice
-
HC Plzeň
Bohumil Brůna
,
René Vostatek
,
20.10.2012
10:30
AX030
HC Háje
-
TJ Slavoj Tachov
Pavla Skružná
,
Marián Šiška
,
Podzim - 6. kolo
27.10.2012
10:30
AX032
HC Plzeň
-
HC Háje
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
28.9.2012
11:30
AX035
DHK Baník Most
-
DHC SVŠ Plzeň
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
28.10.2012
11:00
AX036
Sokol II Kobylisy
-
Sokol Písek
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
Podzim - 7. kolo
4.11.2012
16:45
AX038
DHC SVŠ Plzeň
-
Sokol II Kobylisy
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
3.11.2012
09:00
AX040
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
4.11.2012
11:00
AX042
TJ Slavoj Tachov
-
HC Plzeň
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
Podzim - 8. kolo
11.11.2012
17:00
AX045
DHC Slavia Praha
-
HC Háje
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
10.11.2012
14:30
AX046
DHK Baník Most
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
10.11.2012
17:00
AX048
Sokol Písek
-
DHC SVŠ Plzeň
Lukáš Veselý
,
Tomáš Kupsa
,
Podzim - 9. kolo
17.11.2012
14:30
AX051
Sokol Vršovice
-
Sokol II Kobylisy
Jiří Větrovský
,
Martin Zych
,
17.11.2012
11:30
AX052
HC Háje
-
DHK Baník Most
Jaroslav Artl
,
Martin Vaněk
,
16.12.2012
16:00
AX053
TJ Slavoj Tachov
-
DHC Slavia Praha
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
Podzim - 10. kolo
25.11.2012
17:00
AX056
DHC Slavia Praha
-
HC Plzeň
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
25.11.2012
12:00
AX057
TJ Slavoj Tachov
-
DHK Baník Most
Petr Cibulka
,
Dominik Szathmáry
,
24.11.2012
15:30
AX058
Sokol II Kobylisy
-
HC Háje
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
24.11.2012
17:00
AX059
Sokol Písek
-
Sokol Vršovice
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
Podzim - 11. kolo
1.12.2012
14:30
AX062
Sokol Vršovice
-
DHC SVŠ Plzeň
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
1.12.2012
10:30
AX063
HC Háje
-
Sokol Písek
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
2.12.2012
11:00
AX064
TJ Slavoj Tachov
-
Sokol II Kobylisy
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
1.12.2012
18:45
AX065
HC Plzeň
-
DHK Baník Most
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
Jaro - 12. kolo
9.2.2013
15:15
AX069
HC Plzeň
-
Sokol II Kobylisy
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
10.2.2013
11:00
AX070
TJ Slavoj Tachov
-
Sokol Písek
Milan Hájek
,
Pavel Mošna
,
11.2.2013
19:10
AX071
HC Háje
-
DHC SVŠ Plzeň
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
Jaro - 13. kolo
17.2.2013
16:45
AX075
DHC SVŠ Plzeň
-
TJ Slavoj Tachov
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
16.2.2013
12:00
AX076
Sokol Písek
-
HC Plzeň
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
17.2.2013
17:00
AX078
DHK Baník Most
-
DHC Slavia Praha
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
Jaro - 14. kolo
20.2.2013
16:15
AX080
DHC Slavia Praha
-
Sokol II Kobylisy
Jiří Dolejší
,
Jaroslav Artl
,
22.2.2013
16:45
AX082
HC Plzeň
-
DHC SVŠ Plzeň
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
23.2.2013
10:30
AX084
HC Háje
-
Sokol Vršovice
Kamil Navrátil
,
Eva Voláková
,
Jaro - 15. kolo
2.3.2013
14:30
AX086
Sokol Vršovice
-
TJ Slavoj Tachov
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
2.3.2013
17:00
AX089
Sokol Písek
-
DHC Slavia Praha
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
3.3.2013
11:00
AX090
Sokol II Kobylisy
-
DHK Baník Most
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
Jaro - 16. kolo
9.3.2013
14:30
AX092
DHK Baník Most
-
Sokol Písek
Martin Kasík
,
Martin Vaněk
,
10.3.2013
17:00
AX093
DHC Slavia Praha
-
DHC SVŠ Plzeň
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
10.3.2013
09:30
AX095
HC Plzeň
-
Sokol Vršovice
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
10.3.2013
11:00
AX096
TJ Slavoj Tachov
-
HC Háje
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
Jaro - 17. kolo
16.3.2013
10:30
AX098
HC Háje
-
HC Plzeň
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
16.3.2013
13:00
AX101
DHC SVŠ Plzeň
-
DHK Baník Most
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
17.3.2013
12:00
AX102
Sokol Písek
-
Sokol II Kobylisy
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
Jaro - 18. kolo
6.4.2013
15:00
AX104
Sokol II Kobylisy
-
DHC SVŠ Plzeň
Jan Kříženecký
,
Marta Sovová
,
7.4.2013
15:00
AX106
DHC Slavia Praha
-
Sokol Vršovice
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
7.4.2013
11:00
AX108
HC Plzeň
-
TJ Slavoj Tachov
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
Jaro - 19. kolo
8.4.2013
19:10
AX111
HC Háje
-
DHC Slavia Praha
Petr Cibulka
,
Dominik Szathmáry
,
13.4.2013
09:00
AX112
Sokol Vršovice
-
DHK Baník Most
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
13.4.2013
18:00
AX114
DHC SVŠ Plzeň
-
Sokol Písek
Petr Halada
,
Luděk Točík
,
Jaro - 20. kolo
20.4.2013
15:00
AX117
Sokol II Kobylisy
-
Sokol Vršovice
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
20.4.2013
14:30
AX118
DHK Baník Most
-
HC Háje
Kamil Navrátil
,
21.4.2013
10:30
AX119
DHC Slavia Praha
-
TJ Slavoj Tachov
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
Jaro - 21. kolo
27.4.2013
13:30
AX122
HC Plzeň
-
DHC Slavia Praha
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
27.4.2013
14:30
AX123
DHK Baník Most
-
TJ Slavoj Tachov
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
28.4.2013
10:30
AX124
HC Háje
-
Sokol II Kobylisy
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
27.4.2013
09:00
AX125
Sokol Vršovice
-
Sokol Písek
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
Jaro - 22. kolo
4.5.2013
17:45
AX128
DHC SVŠ Plzeň
-
Sokol Vršovice
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
4.5.2013
17:00
AX129
Sokol Písek
-
HC Háje
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
5.5.2013
17:00
AX130
Sokol II Kobylisy
-
TJ Slavoj Tachov
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
4.5.2013
14:30
AX131
DHK Baník Most
-
HC Plzeň
Marián Šiška
,
Jiří Svítek
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.