Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
17.4. 18:00
AA168
Karviná - KP Brno
39 : 25
9.3. 17:00
AA121
Kopřivnice - Lovosice
25 : 25
24.2. 17:00
AA114
Frýdek-Místek - Jičín
29 : 30
16.2. 18:00
AA107
Kopřivnice - Karviná
29 : 34
1.12. 18:00
AA068
Kopřivnice - Zubří
26 : 32
11.11. 16:00
AA049
Frýdek-Místek - Lovosice
24 : 27
13.10. 18:00
AA033
Kopřivnice - Přerov
34 : 29
6.10. 18:00
AA030
Karviná - KP Brno
29 : 29
16.9. 17:00
AA009
KP Brno - Frýdek-Místek
36 : 29
2.liga mužů SM
12.5. 15:00
AF126
Uničov A - Polanka
24 : 32
4.5. 10:30
AF118
Šumperk - V. Bystřice
24 : 24
3.3. 10:30
AF078
Šumperk - Vsetín
33 : 26
25.11. 10:30
AF054
Holešov - Ostrava
32 : 31
1.liga starších dorostenců
9.11. 17:00
AG037
Kopřivnice - Zubří
37 : 31
2.liga starších dorostenců M
23.2. 15:00
AI072
Handball KP Brno - Přerov
42 : 22
1.liga mladších dorostenců
23.2. 13:00
AJ072
KP Brno - HK Lovosice
34 : 28
9.11. 15:00
AJ037
Kopřivnice - Zubří
22 : 34
Český pohár mužů
11.1. 19:00
AN066
Zlín - Zubří
26 : 24
7.11. 18:00
AN062
Vsetín - Hranice
28 : 37
W.H.I.L.
1.5. 15:00
AP202
Písek - Zlín
30 : 26
23.1. 17:00
AP116
Zlín - Most
21 : 29
5.1. 17:00
AP083
Veselí n.M. - Nitra
34 : 24
16.11. 18:00
AP073
Veselí n.M. - J.Hradec
33 : 20
21.10. 17:00
AP042
Slavia - J.Hradec
33 : 17
23.9. 17:00
AP019
Zlín - Partizánske
27 : 32
2.liga žen M
28.4. 17:00
AT055
Olomouc - SK Velká Bystřice
35 : 29
Liga Olomouckého kraje - muži
21.4. 10:30
OA058
Senice - Žeravice
22 : 20
29.9. 15:00
OA007
Droždín - Uničov B
28 : 28
LOLK starší žáci - skupina II.
21.4. 12:00
OG008
Senice - Velká Bystřice B
21 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
25 : 32
video
online
Písek - Háje
39 : 18
video
online
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
40 : 16
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
27 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
16
15
1
0
482 : 303
31
2
Písek
16
12
0
4
508 : 387
24
3
Kobylisy
16
10
2
4
483 : 398
22
4
Slavia
16
10
1
5
401 : 308
21
5
HC Plzeň
16
8
1
7
425 : 416
17
6
Háje
16
7
0
9
409 : 438
14
7
DHK Baník Most
16
4
2
10
355 : 449
10
8
TJ Slavoj Tachov
16
2
1
13
283 : 425
5
9
S.Vršovice
16
0
0
16
318 : 540
0
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol II Kobylisy
142
Sára Kovářová
Sokol Písek
130
Andrea Gavláková
HC Háje
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
64
Eva Levorová
HC Plzeň
26
Sára Kovářová
Sokol Písek
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Matoušková
Sokol II Kobylisy
32
Kateřina Mrázová
TJ Slavoj Tachov
30
Nikola Fidrová
Sokol II Kobylisy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.