Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Martin Steiger
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
18.5. 17:00
AB131
Karviná B - Olomouc
24 : 20
5.5. 16:30
AB119
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 32
20.4. 17:00
AB105
Karviná B - Litovel
21 : 21
23.3. 17:00
AB095
Olomouc - Zlín
22 : 30
2.3. 17:00
AB074
Litovel - Náchod
29 : 28
24.2. 10:30
AB068
Bystřice p.H. - Karviná B
24 : 23
17.11. 12:30
AB046
Karviná B - Zlín
21 : 26
28.10. 16:30
AB034
N.Veselí - Litovel
33 : 27
6.10. 17:30
AB018
Zlín - Náchod
29 : 20
2.liga mužů JM
19.5. 11:00
AE127
Ivančice - Sokolnice
30 : 24
11.5. 11:00
AE123
Maloměřice - Prostějov
31 : 26
21.4. 15:00
AE104
Kostelec n.H. - SK Kuřim
26 : 26
16.3. 17:00
AE086
Brno B - Maloměřice
29 : 25
10.11. 16:00
AE038
SK Kuřim - Kostelec n.H.
34 : 21
2.liga muži - baráž
1.6. 17:00
AEF002
Bohunice - MHK Karviná
25 : 25
2.liga mužů SM
7.10. 15:00
AF017
Uničov A - Napajedla
20 : 28
1.liga starších dorostenců
5.5. 14:30
AG119
N.Veselí - Jičín
24 : 29
17.11. 10:30
AG046
Karviná - Zlín
34 : 20
28.10. 14:30
AG034
N.Veselí - HK Lovosice
33 : 34
6.10. 15:30
AG018
Zlín - Talent Plzeň
19 : 34
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:00
AI127
HK Ivančice - Přerov
20 : 22
11.5. 13:00
AI123
Maloměřice - Prostějov
39 : 35
7.4. 11:00
AI087
Přerov - Olomouc
30 : 20
23.3. 15:00
AI095
Olomouc - Handball KP Brno
22 : 31
16.3. 15:00
AI086
Handball KP Brno - Maloměřice
33 : 22
10.11. 14:00
AI038
SK Kuřim - Rožnov p.R.
22 : 41
1.liga mladších dorostenců
16.3. 13:00
AJ086
KP Brno - Jičín
37 : 21
17.11. 14:30
AJ046
Karviná - KP Brno
36 : 36
28.10. 12:30
AJ034
N.Veselí - HK Lovosice
23 : 26
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 09:00
AL127
HK Ivančice - Litovel
24 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
25 : 32
video
online
Písek - Háje
39 : 18
video
online
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
40 : 16
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
27 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
16
15
1
0
482 : 303
31
2
Písek
16
12
0
4
508 : 387
24
3
Kobylisy
16
10
2
4
483 : 398
22
4
Slavia
16
10
1
5
401 : 308
21
5
HC Plzeň
16
8
1
7
425 : 416
17
6
Háje
16
7
0
9
409 : 438
14
7
DHK Baník Most
16
4
2
10
355 : 449
10
8
TJ Slavoj Tachov
16
2
1
13
283 : 425
5
9
S.Vršovice
16
0
0
16
318 : 540
0
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol II Kobylisy
142
Sára Kovářová
Sokol Písek
130
Andrea Gavláková
HC Háje
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
64
Eva Levorová
HC Plzeň
26
Sára Kovářová
Sokol Písek
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Matoušková
Sokol II Kobylisy
32
Kateřina Mrázová
TJ Slavoj Tachov
30
Nikola Fidrová
Sokol II Kobylisy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.