Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 10:30
AB121
Bystřice p.H. - Chodov
30 : 24
5.5. 15:00
AB118
Karviná B - Náchod
23 : 26
22.2. 19:30
AB072
Zlín - Litovel
26 : 24
20.10. 17:00
AB028
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 33
14.10. 10:30
AB022
Bystřice p.H. - Strakonice
30 : 20
2.liga mužů JM
28.4. 16:00
AE114
SK Kuřim - V. Meziříčí
28 : 20
21.4. 17:00
AE108
H.Brod - Maloměřice
24 : 34
24.3. 10:30
AE093
Hustopeče - SK Kuřim
28 : 32
10.3. 17:00
AE081
Telnice - V. Meziříčí
19 : 27
9.12. 17:00
AE066
Telnice - Hustopeče
19 : 30
1.12. 15:30
AE060
SK Kuřim - Sokolnice
32 : 26
11.11. 19:00
AE040
Brno B - Hustopeče
25 : 29
6.10. 12:00
AE013
Prostějov - Ivančice
22 : 24
30.9. 10:30
AE007
Ivančice - Brno B
25 : 29
2.liga mužů SM
23.2. 17:30
AF071
V. Bystřice - Polanka
32 : 22
1.liga starších dorostenců
5.5. 13:00
AG118
Karviná - Talent Plzeň
23 : 25
24.2. 13:00
AG072
Zlín - HK Lovosice
36 : 26
2.liga starších dorostenců M
28.4. 14:00
AI114
SK Kuřim - Hranice
21 : 35
23.2. 15:30
AI071
V. Bystřice - SK Kuřim
28 : 25
1.12. 13:30
AI060
SK Kuřim - Přerov
22 : 28
11.11. 17:00
AI040
Handball KP Brno - Vsetín
39 : 32
6.10. 10:00
AI013
Prostějov - HK Ivančice
41 : 30
30.9. 12:00
AI007
HK Ivančice - Handball KP Brno
18 : 33
1.liga mladších dorostenců
11.11. 15:00
AJ040
KP Brno - N.Veselí
31 : 29
2.liga mladších dorostenců M
16.3. 13:00
AL086
Zlín - Napajedla
42 : 16
24.2. 11:00
AL072
Zlín - Litovel
32 : 25
9.12. 15:00
AL066
Sokol Telnice - Nové Bránice
28 : 19
20.10. 15:00
AL028
Litovel - Sokol Telnice
26 : 34
6.10. 08:00
AL013
Prostějov - HK Ivančice
28 : 29
30.9. 09:00
AL007
HK Ivančice - Zlín
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
25 : 32
video
online
Písek - Háje
39 : 18
video
online
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
40 : 16
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
27 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
16
15
1
0
482 : 303
31
2
Písek
16
12
0
4
508 : 387
24
3
Kobylisy
16
10
2
4
483 : 398
22
4
Slavia
16
10
1
5
401 : 308
21
5
HC Plzeň
16
8
1
7
425 : 416
17
6
Háje
16
7
0
9
409 : 438
14
7
DHK Baník Most
16
4
2
10
355 : 449
10
8
TJ Slavoj Tachov
16
2
1
13
283 : 425
5
9
S.Vršovice
16
0
0
16
318 : 540
0
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol II Kobylisy
142
Sára Kovářová
Sokol Písek
130
Andrea Gavláková
HC Háje
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
64
Eva Levorová
HC Plzeň
26
Sára Kovářová
Sokol Písek
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Matoušková
Sokol II Kobylisy
32
Kateřina Mrázová
TJ Slavoj Tachov
30
Nikola Fidrová
Sokol II Kobylisy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.