Soutěže žen
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
1.liga-baráž
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenek-Čechy
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Žákovská liga starších žaček
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
19.5. 11:00
AE127
Ivančice - Sokolnice
30 : 24
11.5. 17:00
AE125
Brno B - V. Meziříčí
32 : 26
5.5. 10:30
AE119
Hustopeče - Maloměřice
37 : 24
13.4. 15:00
AE099
Brno B - Telnice
30 : 28
17.3. 16:00
AE087
Sokolnice - H.Brod
28 : 25
10.3. 15:00
AE084
Bohunice - Brno B
31 : 24
2.3. 15:00
AE075
SK Kuřim - Maloměřice
26 : 22
24.2. 17:00
AE068
Telnice - Prostějov
32 : 23
9.12. 11:00
AE064
Maloměřice - Kostelec n.H.
36 : 27
18.11. 10:30
AE045
Hustopeče - Bohunice
21 : 25
11.11. 17:00
AE041
Bohunice - Telnice
31 : 26
10.11. 15:00
AE037
V. Meziříčí - Ivančice
22 : 21
21.10. 15:00
AE030
Bohunice - Maloměřice
28 : 25
6.10. 17:00
AE016
SK Kuřim - H.Brod
28 : 22
23.9. 10:30
AE001
Hustopeče - Ivančice
25 : 23
22.9. 15:00
AE004
V. Meziříčí - Maloměřice
29 : 28
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:00
AI127
HK Ivančice - Přerov
20 : 22
11.5. 15:00
AI125
Handball KP Brno - Hranice
19 : 26
2.3. 17:00
AI075
SK Kuřim - Maloměřice
20 : 30
9.12. 13:00
AI064
Maloměřice - Rožnov p.R.
26 : 38
25.11. 12:30
AI050
Přerov - Hranice
24 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.5. 13:00
AJ125
KP Brno - Kopřivnice
26 : 28
14.4. 15:00
AJ099
KP Brno - Ostrava
29 : 24
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 09:00
AL127
HK Ivančice - Litovel
24 : 28
10.11. 13:00
AL037
Velké Meziříčí - HK Ivančice
30 : 27
22.9. 13:00
AL004
Velké Meziříčí - Napajedla
19 : 19
2.liga žen M
20.10. 13:00
AT013
V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
33 : 20
1.liga mladších dorostenek M
10.11. 11:00
AY047
V. Meziříčí - Poruba
35 : 28
20.10. 11:00
AY025
V. Meziříčí - Pardubice
30 : 18
Liga Vysočiny - muži
22.9. 17:00
JA027
V. Meziříčí B - Třešť
25 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
25 : 32
video
online
Písek - Háje
39 : 18
video
online
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
40 : 16
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
27 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
16
15
1
0
482 : 303
31
2
Písek
16
12
0
4
508 : 387
24
3
Kobylisy
16
10
2
4
483 : 398
22
4
Slavia
16
10
1
5
401 : 308
21
5
HC Plzeň
16
8
1
7
425 : 416
17
6
Háje
16
7
0
9
409 : 438
14
7
DHK Baník Most
16
4
2
10
355 : 449
10
8
TJ Slavoj Tachov
16
2
1
13
283 : 425
5
9
S.Vršovice
16
0
0
16
318 : 540
0
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol II Kobylisy
142
Sára Kovářová
Sokol Písek
130
Andrea Gavláková
HC Háje
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Andrea Gavláková
HC Háje
64
Eva Levorová
HC Plzeň
26
Sára Kovářová
Sokol Písek
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Matoušková
Sokol II Kobylisy
32
Kateřina Mrázová
TJ Slavoj Tachov
30
Nikola Fidrová
Sokol II Kobylisy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.